Switch to your country?

Konsultacija iš širdies

Įsitikinkite Acredo kokybe

Susitikime netoliese

Acredo prekinis ženklas atstovaujamas daugiau negu 90 parduotuvių ir 16-oje šalių. Mūsų vardas geriausiai žinomas Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Susitikime, kur Jums patogu!

Mūsų partneriai yra vestuvinių, sužadėtuvių žiedų, deimantų ir juvelyrikos specialistai, kurie dirba su pačiu didžiausiu užsidegimu ir meile.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo žiniomis su Jumis. Mūsų tikslas yra kurti pačią unikaliausią juvelyriką ne tik Jums, bet ir su Jūsų pagalba. Nekantraujame susitikti!

Kokybei reikia laiko

Juvelyrikos gamyba reikalauja didelio meistriškumo, kūrybiškumo ir nemažai laiko.

Dėl šių priežasčių siūlome gaminio projektui skirti apie šešis mėnesius, o jeigu labai skubate - bent šešias savaites. Mūsų patyrusios konsultantės tikrai Jums padės visais iškilusiais klausimais ir pastūmės judėti tolyn.

Dėka mūsų inovatyvios konfigūracijų technologijos, padėsime Jums susikurti savo svajonių papuošalą, kurį ne tik galėsite matyti savo ekrane, bet ir galėsite sekti kainų pokyčius konfigūruodami gaminį. Gaminio dizainas ir kaina visada priklausys tik nuo Jūsų pasirinkimų.

O jeigu turite labai skubėti - visiems iššūkiams sakome „Taip!“

Stebinanti pasirinkimo laisvė

Visi mūsų pateikiami Acredo juvelyrikos modeliai gali tapti įkvėpimu Jūsų svajonių gaminiui.

Mūsų Acredo partnerių parduotuvėse rasite platų modelių pasirinkimą, kuris atskleis tik dalį to, ką mes galime Jums pasiūlyti. Ir būkite atsargūs su deimantais - puikiai žinome, kaip akinamai jie spindi.

Apsilankę Acredo, tikrai rasite sau tinkamą papuošalą, nesvarbu, ar ieškote kažko kuklaus, elegantiško ar modernaus. O gal Jus įkvėps mūsų deimantiniai žiedai, prabangi platina ar aukščiausios kokybės deimantai? Nepraleiskite progos pasidomėti Acredo siūlomais žiedų rinkiniais - jeigu galvojate apie ateitį kartu, siūlome apsvarstyti sužadėtuvių, vestuvinio ir amžinybės žiedų kombinacijas.

Duokite sau laiko susipažinti su visais mūsų siūlomais modeliais, o kai išsirinksite kandidatus - maloniai kviečiame apsilankyti konsultacijoje ir pažvelgti į šiuos modelius iš arčiau.

Mes labai vertiname galimybę leisti Jums pažinti savo papuošalą konsultacijos metu. Juk tik tai, kas tampa artima, bus nešiojama su meile.

Rinkitės patogumą

Žiedą tikriausiai nešiosite kiekvieną dieną, todėl labai svarbu atsižvelgti į jo patogumą ir išsirinkti tinkamą žiedo profilio formą.

Siūlome nemažą profilių formų pasirinkimą, išgaubtų arba su tiesiais elementais. Visi Acredo profiliai pasižymi išskirtiniu patogumu dėl savo meistriškų perėjimų šonuose.

Kiekvienas profilis yra skirtingai patogus: priklausomai nuo žiedo storio ir pločio, kiekvieną jų pasimatavę jusite skirtingai, todėl kiekvienam profiliui galime parinkti skirtingus pločius. Moteriškų ir vyriškų vestuvinių žiedų profiliai neprivalo būti vienodi, todėl nebijokite išbandyti visko, kol išsirinkite Jums patogiausią variantą. Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie žiedų profilius, nebijokite kreiptis į mūsų konsultantes!

Prašome nepamiršti, kad žiedo proporcijas geriausia derinti prie Jūsų pirštų storio ir ilgio. Taip pat rinkdamiesi žiedo plotį apsvarstykite, ar ant to pačio piršto norėsite mūvėti vieną, du ar tris žiedus.

Pasirinkite tinkamą žiedo dydį

Acredo partnerių parduotuvėse rasite įvairių žiedų matavimo rinkinių su skirtingais žiedų profiliais - viskas skirta Jūsų patogumui.

Išbandykite mūsų matavimo rinkinius ir pajuskite, kuo skiriasi išgaubtas ir tiesus žiedo profilis - tikrai pastebėsite, kad žiedą su išgaubtu profiliu daug lengviau užmauti ant piršto.

Apsisprendžiant dėl žiedo dydžio, taip pat svarbu atsižvelgti į žiedo pagrindo plotį ir piršto proporcijas.

Apsilankykite mūsų parduotuvėse ir mes padėsime Jums atrasti savo žiedo dydį, nepamiršdami nei vieno svarbiausio kriterijaus.

Beveik kaip tikri - žiedų modeliai

Kurdami savo unikalų žiedą, susidursite su įvairiausiomis galimybėmis, tačiau, turėsite nuspręsti ir dėl svarbiausių detalių. Turėsite išsirinkti žiedo storį, plotį, spalvą, brangakmenių dydžius, statymus ir t.t. Kai kurie sprendimai bus lengvi, kiti - sunkesni.

Acredo partnerių parduotuvėse rasite žiedų modelių, kurie padės Jums apsispręsti priimant sunkų sprendimą ar kilus įvairiems klausimams. Šie žiedų modeliai gaminami iš sidabro ir atitinka visas įmanomas formas, pločius, storius ir kitas charakteristikas, kurias galite pasirinkti naudodamiesi mūsų konfigūratoriumi, todėl galėsite susipažinti su savo būsimu žiedu gyvai ir pajusti, ar jis tinka Jums.

Jeigu norite užsisakyti žiedo modelį, jo gamyba truks apie 14 dienų, todėl prašome susiplanuoti savo laiką. Modelio kaina bus įtraukta į galutinio gaminio kainą. Jeigu sugalvosite modelį keisti ir pridėti papildomų detalių, tai galima padaryti už papildomą kainą.

Jeigu apžiūrėję modelį nuspręsite keisti tam tikras detales - padėsime koreguoti Jūsų užsakymą.

Pristatymo laikas

Kiekvienas Acredo gaminys yra individualiai gaminamas mūsų dirbtuvėse. Dėl šios priežasties jo gamybai gali prireikti nuo dviejų iki penkių savaičių, priklausomai nuo modelio sunkumo ir užsakymų kiekio gamykloje.

Vos tik sugeneruosite užsakymą ir atliksite išankstinį apmokėjimą, Jūsų užsakymas bus nusiųstas gamybai. Jūsų papuošalas bus pagamintas tiksliai pagal Jūsų konfigūracijas, įvertintas ir išsiųstas į Acredo partnerių parduotuvę, kurioje galėsite atsiimti savo svajonių papuošalą.

Jeigu nuspręsite, kad pirmiausia norėtumėte išbandyti žiedo modelį, bendras gamybos procesas prasitęs nuo dviejų iki keturių savaičių, todėl dažniausiai prašome savo klientų atidžiai planuotis savo laiką.

Tačiau, kiekvienas iššūkis gali būti didžiulė staigmena. Juk galų gale, esame čia dėl meilės.

Konsultacijų rezervacijos

Mums labai svarbu savo klientams suteikti pačią detaliausią informaciją ir geriausius patarimus - mes labai norime Jums padėti. Dėl šios priežasties prašome Jūsų neskubėti ir konsultacijai skirti kuo daugiau laiko.

Jeigu norite rezervuoti laiką konsultacijai, tai labai lengva padaryti susisiekus su Acredo partnerių parduotuvėmis. Ypatingai rekomenduojame rezervuotis laiką konsultacijai, jeigu planuojate mus aplankyti vakare arba savaitgalį. Paskambinkite mums telefonu, parašykite į mūsų elektroninį paštą arba išsirinkite laiką mūsų internetiniame kalendoriuje ir mes Jums atsiųsime rezervacijos patvirtinimą.

Mūsų konsultantai rezervuos pakankamai didelį laiko tarpą, kurio metu galėsite aptarti visas Jus dominančias detales. Šiuo būdu drauge po truputį sukursime Jūsų svajonių papuošalą.

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Patirkite kūrybinį malonumą kurdami savo asmeninius papuošalus.

Akimirka, kai išvystate ir gaunate pajusti savo pačių kurtus papuošalus pirmą kartą yra nepakartojamai ypatinga. Savo parduotuvėse patyrėme ne vieną jausmingą akimirką ir tai mums teikia tiek pat džiaugsmo, kiek ir Jums.

Norime, kad iš šių susitikimų gautumėte kuo daugiau gerų emocijų, todėl kviečiame neskubėti ir iš anksto rezervuoti savo atsiėmimo laiką, kad galėtumėte ramiai apžiūrėti savo papuošalą ir pajusti jo energiją bei šilumą. Siūlome rezervuotis laiką vos patvirtinus užsakymą.

Acredo dėklai

Acredo juvelyrikos dėklai buvo sukurti ne tik saugiam papuošalų laikymui, bet ir patogiai jų prezentacijai.

Papuošalus įrėmina aukso ir neutralios rusvos spalvos, neužgožiančios svarbiausio ekspozicijos objekto. Dėklo vidus išklotas malonia, velvetine medžiaga ir suteikia papuošalams geriausią apsaugą.

Specialiai mūsų gaminiams ir jų saugumui užtikrinti, kartu su gaminiu gausite mažą maišelį, o viduje pateiktas sertifikatas Jus informuos apie tinkamą papuošalo priežiūrą.

Prabanga, tarnausianti visą gyvenimą

Atraskite savo mėgstamiausią

Jūsų buvimo vieta


www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.