Switch to your country?

Mes mylime deimantus

Sužinokite daugiau apie šį visų brangakmenių karalių

Aukščiausia kokybė

Užtenka vieno šviesos spindulio, kad atskleistumėte ugnį, rusenančią viduje. Kiekvienas brangakmenis, gimęs Žemės gilumose, yra ypatingas.

Deimanto vertė ir kokybė yra sprendžiama pagal vadinamus 4-C kriterijus, kuriuos sudaro: briaunavimas (cut), švarumas (clarity), spalva (color) ir karatai (carat).

Acredo naudojame tik aukščiausios kokybės deimantus. Kiekvienas brangakmenis, didesnis negu 0,3 ct, yra sertifikuotas tarptautinių gemologijos institutų. Mūsų deimantai šlifuojami pagal aukščiausius standartus; tai įrodo širdelių ir strėlyčių raštų atspindžiai.

Tarptautiniai sertifikatai

Ne visi sertifikatai yra vienodos reikšmės. Jūsų užtikrintumui, mūsų gaminiai yra sertifikuojami tik pačių profesionaliausių gemologų, dirbančių GIA, IGI ir HRD institutuose. Šie tarptautiniai gemologijos institutai yra nepriklausomos institucijos, turintys išskirtines reputacijas visame pasaulyje ir dirbantys tik pagal griežčiausius, tarptautiniu mastu nustatytus ir patvirtintus standartus.

Tarptautinis deimanto sertifikatas - tarsi jo pasas, kuriame įrašomi visi deimanto parametrai, patvirtinamas jo autentiškumas ir kokybė.

4C deimantų vertinimo kriterijai buvo išvesti Amerikos Gemologijos Instituto (GIA), kuris buvo įkurtas 1931 m.

IGI, Tarptautinis Gemologijos Institutas, yra patvirtinta deimantų ir kitų brangakmenių analizės ir sertifikavimo organizacija nuo 1975 m. IGI laboratorijos ir registruoti ofisai įsikūrę didžiausiose deimantų išgavimo vietose visame pasaulyje.

HRD, Aukštoji Deimantų Taryba, yra įsikūrusi Antverpene ir yra žinoma dėl savo objektyvių vertinimų naudojant dvigubą kodavimo sistemą.

Meilės simboliai: širdelės ir strėlytės

Visi Acredo naudojami deimantai, didesni negu 0,3 ct, yra patvirtinti tarptautiniais sertifikatais, o aukščiausios kokybės deimantai atspindi širdelių ir strėlyčių formas.

Naudojantis specialiu padidinamuoju stiklu, brangakmenių viršuje galima įžiūrėti 8 strėlytes, o apačioje - 8 širdeles.

Tik apytiksliai 1 % briliantų yra taip preciziškai nušlifuoti - tokie briliantai yra absoliučiai simetriški, o šiam nušlifavimui pasiekti reikalinga aukščiausio lygio meistrystė.

Briliantai, atspindintys širdeles ir strėlytes, pasižymi nepakartojamu blizgesiu. Tai - ypatingi žemės lobiai.

Karatai

Deimantų svoris matuojamas karatais - vieno karato svoris atitinka 0,2 g. Pats terminas „carat“ kilęs nuo saldžiojo pupmedžio medžio (carob tree) vaisiaus, kurio sėkla sveria 0,2 g.

Šis svorio vienetas naudojamas deimantų matavimui visame pasaulyje nuo 1875 m. Kuo didesnis deimanto svoris karatais, tuo deimantas vertingesnis.

Deimanto dydis vertinamas ne tik pagal jo svorį, bet ir pagal briaunavimą, brangakmenio formą ir proporcijas.

Akimi matomas deimanto dydis taip pat priklauso nuo jį nešiojančiojo piršto ilgio bei deimanto įstatymo būdo. Balti taurieji metalai, tokie kaip baltas auksas ar platina, taip pat vizualiai padidina deimantą.

Švarumas

Deimanto švarumas nusako deimanto skaidrumo lygį. Šiuo kriterijumi atskiriami reti nepriekaištingos kokybės deimantai ir deimantai su intarpais.

Intarpais laikomi įvairūs įskilimai ar nešvarumai. Šie intarpai gali būti kitų mineralų ar pašalinių medžiagų pėdsakai, taip pat natūralūs įtrūkimai ar augimo pasėkmės. Intarpai rūšiuojami pagal jų skaičių, dydį, vietą ir tipą. Skalė laviruoja nuo didelių, plika akimi matomų intarpų (l3) iki nepriekaištingos kokybės deimantų (FL/IF).

Nepriekaištingos kokybės deimantai neturi jokių matomų intarpų padidinus vaizdą iki 10 kartų.

Briaunavimas

Briaunavimas apibūdina deimanto šlifavimo kriterijų. Brangakmenio švytėjimas labai priklauso nuo deimanto šlifavimo ir šiuo procesu pasiektų proporcijų kokybės. Briaunavimas yra vienas iš svarbiausių deimanto kriterijų.

Briaunavimo kokybė skirstoma į vidutinę, gerą, labai gerą ir idealią - tokie deimantai pasižymi išskirtiniu švytėjimu bei idealiomis proporcijomis ir simetrija. Vertinant deimanto proporcijas atsižvelgiama į 9 kriterijus, o vertinant simetriją - į 18 kriterijų.

Kadangi mums labai svarbu, kad Jūsų deimantai kuo labiau spindėtų, Acredo naudojame tik labai gero ir idealaus šlifavimo deimantus.

Briaunavimo forma

  • Briliantas

  • „Princess“ forma

  • „Baguette“ forma

Geriausiai žinoma ir labiausiai mylima deimanto forma yra apvalus briliantas, su maksimaliu 58 briaunų kiekiu. Briaunų kiekis yra svarbus šviesos atspindėjimui, todėl, briliantą pakreipus tinkamu kampu, jis sušvinta akinamais atspindžiais.

Kitos mėgstamos deimantų formos yra kvadratas, kitaip žinomas kaip „Princess“ forma, stačiakampo formos „Baguette“ ir „Emerald“ forma.

Širdelės forma yra idealus pasirinkimas tikriems romantikams. Tačiau pro akis nepraleiskite ir kitų, ne tokių įprastų, formų kaip ovalas, kriaušė ar „Marquise“.

Spalvoti deimantai

Acredo galite rinktis ne tik baltus, bet ir spalvotus deimantus, kurie Jūsų papuošalus pavers tik dar labiau išskirtiniais. Tačiau šių deimantų spalvos yra išgautos dirbtiniu, o ne natūraliu būdu.

Deimanto spalva keičiama pasitelkiant spaudimą ir temperatūrą. Šie procesai imituoja natūralius procesus, dėl kurių natūraliai spalvoti deimantai įgauna savo spalvą.

Jūsų papuošalų išskirtinumui siūlome rinktis iš mėlynų, auksinių ar konjako, žalių, raudonų ir juodų atspalvių.

Deimantų vertė ir jos pokyčiai

Deimantai, nors užima tokią mažą vietą erdvėje, turi labai didelę vertę. Deimantų vertė yra ganėtinai stabili, palyginus su auksu ar biržos akcijomis, kurių vertė pastoviai kinta.

Per pastaruosius 30 metų, deimantų vertė stabiliai auga, o jų prekyba susidūrė su kainų svyravimais tik 2008-2011 metų laikotarpiu.

Mažesnių deimantų vertė kyla greičiau negu didelių deimantų. Kadangi deimantų poreikis nesustoja augti, o pirminiai ir antriniai telkiniai po truputį senka, ekspertai tikisi dar didesnio kainų augimo per ateinančius metus.

Acredo Jums siūlo puikiausią kainos ir kokybės santykį. Leiskite Jums padėti.

Deimantai kaip investicija

Acredo pirmiausia vertina deimantus kaip neatsiejamą juvelyrikos dalį. Mes dieviname šių brangakmenių nepalyginamą grožį ir švytėjimą.

Jeigu norite suderinti investiciją ir grožį, siūlome investuoti į aukščiausios kokybės deimantus. Brangakmenio dydis priklausys nuo Jūsų biudžeto.

Sertifikatas - neatsiejama deimanto dalis, norint įvertinti jo investicines galimybes. Perkant Acredo, kiekvienas deimantas, didesnis negu 0,3 ct, yra lydimas tarptautinio GIA, IGI arba HRD sertifikato.

Investuokite į spalvą, švarumą, ir, svarbiausia, briaunavimą - šis kriterijus garantuos Jūsų deimanto išskirtinę kokybę ir spindėjimą.

Mūsų rekomendacija puikiai investicijai: bespalvis nepriekaištingos kokybės deimantas su 3x idealiu briaunavimu bei širdelių ir strėlyčių raštais. Tikrai neliksite abejingi.

Deimantas - visų brangakmenių karalius

Deimantas - retas, susidaręs iš labai atsparios medžiagos, visomis kryptimis žvilgantis mineralas, kurio pavadinimas kilęs iš graikiško žodžio „adamas“ - nenugalimasis. Dėl šios priežasties nenuostabu, kad deimantas yra vadinamas visų brangakmenių karaliumi. Būdamas karaliumi, jis gali ir nemažai pasiūlyti: šis brangakmenis atspindi iki 100 % šviesos ir dėl to pasižymi didžiausiu lūžio rodikliu iš visų brangakmenių. Deimantas yra vienas kiečiausių mineralų Žemėje, siekiantis 10 balų Moso mineralų kietumo skalėje. Deimantai yra ne tik reti, bet ir sunkiai išgaunami mineralai, kurie susiformuoja veikiami didelio slėgio ir itin aukštos temperatūros ir randami 150-200 km po žeme. Deimantų kasybai naudojamos atviros ir požeminės kasyklos, taip pat jūrinės kasyklos. Po visų kasybos pastangų - tik ketvirtadalis išgaunamų deimantų yra tinkami juvelyrikai, todėl deimantai yra neapsakomai reikšmingi meilės simboliai.

4C - deimantų vertinimo kriterijai

Karatai, švarumas, spalva ir pjovimas yra vadinami 4C, kurie vertinami sprendžiant deimanto kokybę. Deimanto svoris vertinamas karatais jau nuo 1875 m. Deimanto kaina taip pat labai priklauso nuo jo švarumo - kuo mažiau įvairių intarpų ir įbrėžimų, tuo aukštesnė deimanto kokybė ir tuo didesnė jo vertė.

Jeigu net ir po 10 kartų padidinančiu stiklu nematoma jokių intarpų, deimantas vertinamas kaip nepriekaištingos kokybės ir dėl to yra itin vertingas.

Deimanto spalva taip pat lemia jo kainą. Bespalviai deimantai yra itin populiarūs ir vertingi, ypač juvelyrikos pasaulyje. Tačiau, retesnių natūralių spalvų deimantai, pavyzdžiui, raudoni, mėlyni ar juodi, taip pat yra labai vertinami dėl savo retumo.

Skirtingai negu pirmi trys kriterijai, deimanto pjovimas priklauso tik nuo jį apdirbančių specialistų. Deimanto pjovimas ir proporcijos tiesiogiai daro įtaką deimanto švytėjimui. Deimantai šlifuojami į briliantus, „Princess“, „Baguette“, „Marquise“ formas, bei gali būti ovalūs, kriaušės ar širdelės formos.

Tarptautiniai sertifikatai

Su kiekvienu deimantu, didesniu negu 0,3 ct, gausite tarptautinį, deimanto autentiškumą ir kokybę įrodantį, sertifikatą. Dėl Jūsų užtikrintumo, sertifikatus gauname tik iš patvirtintų nepriklausomų tarptautinių gemologų institutų, tokių kaip GIA, IGI ir HRD. Sertifikate įrašomi ne tik deimanto matmenys, bet ir jo forma, svoris, spalva, švarumas, poliravimas, simetrija, proporcijos ir fluorescencijos kiekis. Kiekvienas deimantas yra toks pat unikalus, kaip ir Jūsų meilė, todėl kiekvieno jų kokybė patvirtinama kelių specialistų, kurie dirba pagal aukščiausius nustatytus standartus.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.