Switch to your country?
Sužadėtuvių žiedai su centriniu deimantu

Sužadėtuvių žiedai su centriniu deimantu

Trūksta idėjų?

Sužadėtuvių žiedai - Charisma

Sužadėtuvių žiedai - Charisma

Susikurkite savo sužadėtuvių žiedą

trys sužadėtuvių žiedai su širdelėmis

Sužadėtuvių žiedai su širdelės motyvu

Atraskite meilės simboliais pripildytus žiedus

„suspausti“ sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedai - Character

Atraskite modernaus dizaino sužadėtuvių žiedus su deimantais, „suspaustais“ tarp dviejų plokštumų

Sužadėtuvių žiedai pagal medžiagą

Pasirinkite norimą medžiagą

Brangakmenio dydis

Raskite sau labiausiai tinkantį sužadėtuvių žiedą

Brangakmenio forma

Sužadėtuvių žiedai su pasirinktu pjovimu

grakštūs sužadėtuvių žiedai Acredo

Grakštūs sužadėtuvių žiedai

Atraskite užburiančius dizainus

išskirtiniai sužadėtuvių žiedai Acredo

Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai

Atraskite laikui nepavaldžią prabangą

trijų žiedų rinkinys
Acredo sužadėtuvių žiedas širdelės formos dėžutėje

Jūsų sužadėtuvių žiedų ekspertas

Pasirinkite netoliese esantį Acredo partnerį

Žiedo gamyba

Gamyba

Nuo dizaino iki sužadėtuvių žiedo. Sužinokite daugiau.

Acredo sužadėtuvių žiedai

Tik tikrai meilei

„Ar tekėsi už manęs?“ - vienas svarbiausių klausimų gyvenime. Teigiamas atsakymas, idealus momentas ir unikalus sužadėtuvių žiedas - trys svarbiausios jo dalys. Nuo senų senovės šios tradicijos neapsieina be žiedų mainymo. Ir nors seniau sužadėtuvių žiedai buvo tik kraičio dalimi, juos visuomet lydėjo meilės ir įsipareigojimo pažadas. Nesvarbu, ar žiedas bus staigmena, ar rinkotės jį kartu - sužadėtuvių žiedas nušvies kiekvienos moters akis ir šypseną. Juk sužadėtuvių žiedas - bendros ateities su mylimiausiu žmogumi pažadas.

Acredo sužadėtuvių žiedai: priedas Jūsų būsimam vestuviniam žiedui

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai dažniausiai turi vieną centrinį deimantą. Jungtinėse Amerikos Valstijose sužadėtuvių žiedų tradicijos tokios gilios, kad jam negailima nei išlaidų, nei pastangų. Sužadėtuvių žiedui dažniausiai skiriamas biudžetas - 3 mėnesių alga. Vokietijoje, sužadėtuvių žiedai vis labiau ir labiau populiarėja ir nepanašu, kad ši mada ruošiasi greitai trauktis. Vis labiau priimtina nešioti sužadėtuvių žiedą ir po vestuvių - jis gali tapti puikiu vestuvinio žiedo palydovu. Sužadėtuvių žiedas perkeliamas ant dešinės rankos bevardžio piršto, o vestuvinio ir sužadėtuvių žiedų dizainai neretai išlieka panašūs.

Acredo sužadėtuvių žiedai puikiai dera su būsimais vestuviniais žiedais, nes yra gaminami iš laiko patvirtintų medžiagų, tokių kaip platina, auksas ar baltas auksas, o deimantų įstatymai ir žiedo formos papildo vestuvinius žiedus. Nebijokite pasipuošti savo sužadėtuvių žiedu ypatingomis progomis ir taip išreikšti savo laimę.

Jūsų sužadėtuvių žiedo dizainas priklauso tik nuo Jūsų

Sužavėkite savo mylimąją dar labiau! Sukurdami sužadėtuvių žiedą patys, jį padarysite tik dar ypatingesniu! Acredo žiedų konfigūratorius leidžia Jums pasirinkti unikalius derinius, kurie gali puikiai atskleisti Jūsų poros stilių ir nepaprastumą! Jeigu bijote rizikuoti - žiedą galite sukurti kartu, nuo to jis taps tik dar ypatingesnis, nes simbolizuos bendrą požiūrį, idėjas ir kompromisus. Mūsų Acredo konsultantės visada mielai padės Jums dirbti su konfigūratoriumi, patars dėl skirtingų medžiagų ar tinkamo deimanto įstatymo būdo. Tokiu būdu, Jūsų unikalus sužadėtuvių žiedas ne tik džiugins Jus visą ateinantį gyvenimą, bet ir bus pirmasis meilės pažadas tos ateities link.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.