Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai su 0,25 ct deimantu

Sužadėtuvių žiedas su 0,25 ct deimantu

Sužadėtuvių žiedas su 0,25 ct deimantu - tegul svajonės pildosi

Sužadėtuvių žiedai su 0,25 ct deimantu - puiki alternatyva svajojantiems apie žiedą su deimantu. Nors toks deimantas yra truputį mažesnis negu 1,0 ct deimantas, jo žibėjimas ne ką mažiau intensyvesnis ir tikrai pavergs Jūsų antrosios pusės širdį. Sužadėtuvių žiedas su 0,25 ct deimantu - romantika už prieinamą kainą.

Sužadėtuvių žiedas su 0,25 ct deimantu - kokybė Jūsų rankose

Aukso vertė skaičiuojama gramais, o deimanto - karatais, kuris taip pat yra jo svorio žymiklis. Vienas karatas yra lygus 0,2 g., todėl sužadėtuvių žiedas su 0,25 ct deimantu yra lengvas ir patogus nešioti. Rinkdamiesi Acredo, galite rinktis ne tik deimanto įstatymo būdą, bet jo spalvą, švarumą ir briaunavimo kokybę.

Norėdami sutaupyti Jūsų laiką, siūlome tik aukščiausios kokybės 0,25 deimantus. Jeigu norite susikurti dar ypatingesnį žiedą, siūlome į žiedo pagrindą įleisti papildomų brangakmenių, kurie žiedui suteiks daugiau spindesio, prabangos ir charakterio.

Leiskite savo 0,25 ct deimantui spindėti

Nors ir 0,25 ct deimantas yra šiek tiek mažesnis už klasikinį 1,0 ct deimantą, tai suteikia Jums puikią progą eksperimentuoti su kitomis žiedo detalėmis, taip paverčiant jį ypatingu meilės simboliu. Užsiregistruokite vizitui mūsų salone arba išbandykite Acredo konfigūratorių ir leiskite atsiskleisti savo vaizduotei! Pirmenybę teikite deimanto įstatymo būdui: apvalų briliantą arba kvadratinį „Princess“ formos 0,25 ct deimantą galite paremti 4 arba 6 kojelėmis, arba rinktis uždarą kastą, o deimanto žibėjimą be abejonės išryškins balto aukso arba platinos lydiniai.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.