Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai su 0,5 ct deimantu

Sužadėtuvių žiedai su 0,5 ct deimantu

Madinga ne tik JAV

Sužadėtuvių žiedai su pusės karato deimantu yra pats populiariausias pasirinkimas tarp amerikiečių, ir kas žino daugiau apie vestuves negu amerikiečiai? Visgi galime pasidžiaugti, kad šis deimanto dydis vis labiau populiarėja Vokietijoje bei kitose šalyse. Ir nenuostabu kodėl: sužadėtuvių žiedas su pusės karato deimantu yra pats optimaliausias variantas - nei per daug išsišokėliškas, nei per daug santūrus; toks žiedas pabrėžia eleganciją ir maloniai apgobia net ir smulkesnius pirštus.

Su kuo derinti 0,5 ct deimantą?

Prabangus pusės karato deimantas vertas aukščiausios kokybės lydinio. Tokie taurieji metalai kaip auksas, baltas auksas ir platina pabrėžia tikrąjį pusės karato deimanto grožį, o pasirinktas dizainas turėtų dar labiau išryškinti šio nuostabaus brangakmenio subtilumą.

0,5 ct deimantui labiausiai tinka kvadratinė „Princess“ ir apvalaus brilianto formos, bei 4 arba 6 kojelių įstatymas. Deimanto spindėjimą visada galite pabrėžti papildomais brangakmeniais žiedo šonuose arba neįprastu, bet be galo mielu, širdelės motyvu.

Elegantiškas duetas

Jeigu renkatės klasikinį vieno 0,5 ct deimanto sužadėtuvių žiedą, jį puikiai galite derinti su kitais papuošalais su deimantais. Prie Jūsų pasirinkto sužadėtuvių žiedo siūlome derinti subtilius auskarus ar pakabuką su 0,5 ct deimantu - juos galite padovanoti gimtadienio ar metinių proga. Acredo garantuoja aukščiausią papuošalų kokybę ypatingoms progoms.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.