Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai su 0,7 ct deimantu

Sužadėtuvių žiedas su 0,75 ct deimantu

Išskirtinė alternatyva klasikos mėgėjams

Pasirinkę 0,75 ct deimantą tikrai išsiskirsite iš minios: 0,75 ct deimantai nėra tradicinis standartas, bet tai puiki alternatyva klasikiniams pusės ar vieno karato deimantams. Dėl savo svorio ir deimanto dydžio, tokie sužadėtuvių žiedai iškart tampa prabangos simboliu. Elegantiškas ir ne per daug išsišokantis - sužadėtuvių žiedas su 0,75 ct deimantu puikiai tinka kasdieniam nešiojimui ir gali būti lengvai derinamas su paprastesnio dizaino vestuviniu žiedu.

Susikurkite savo sužadėtuvių žiedą su 0,75 ct deimantu

Susikurkite savo svajonių žiedą su 0,75 ct deimantu ir tegul jis tampa Jūsų mėgstamiausiu ir mylimiausiu aksesuaru! Acredo konfigūratorius leis Jums patirti kūrybos džiaugsmą ir žiedą apipinti Jums artimiausiais jausmais. Išsirinkite iš mūsų siūlomų dizainų ir pradėkite kurti! Patariame: norėdami pabrėžti 0,75 ct deimanto grožį, rinkitės aukščiausios kokybės aukso ar platinos lydinius.

Ką bepasirinktumėte - Jūsų pasirinkimas tikriausiai tik pabrėš natūralius deimanto bruožus. 0,75 ct deimantams tinka bet koks statymo būdas ir briaunavimo forma. Klasikinis brilianto pjovimas atskleis visus gražiausius deimanto bruožus, o širdelės forma atspindės Jūsų amžiną meilę.

Sužadėtuvių žiedas su 0,75 ct deimantu

Aukščiausios kokybės tarptautiniai sertifikatai pridedami prie kiekvieno Acredo 0,75 ct deimanto - taip garantuojamas Jūsų žiedo išskirtinumas ir vertė. Mūsų dizaineriai, juvelyrai ir konsultantai - visos įmonės grandys - dirba išvien, kad Jūsų žiedas būtų mylimas nuo pat pirmojo dizaino iki jį nešiojančių rankų.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.