Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai su 1 ct deimantu

Sužadėtuvių žiedai su 1,0 ct deimantu

Tobula meilė

Sužadėtuvių žiedas su vieno karato deimantu - kaip karūna Jūsų meilei. Moterys visais laikais žavėjosi tokio prabangaus deimanto tviskesiu, o jo ypatinga reikšmė kels šypseną ne tik ypatingomis progomis, bet ir kiekvieną dieną. Su tokiu žiedu parodysite savo moteriai kokia ji Jums brangi ir kokia šviesi ateitis Jūsų laukia. Tobulas kaip Jūsų meilė, tvirtas kaip Jūsų ištikimybė ir brangus kaip Jūsų ryšys - sužadėtuvių žiedas su vieno karato deimantu puikiai atspindi Jūsų jausmus ir sušildo širdį.

Išskirtinė prabanga: sužadėtuvių žiedas su 1,0 ct deimantu iš platinos

Prabangus 1,0 ct deimantas nusipelno būti poruojamas su aukščiausios kokybės metalais, todėl Jums siūlome rinktis platiną arba 750 prabos auksą. Siūlome rinktis klasikinį sužadėtuvių žiedo su vienu deimantu modelį - juk klasika nemiršta.

Tobulai išpjautas briliantas, derinamas su mūsų klasikiniais, Cordial arba Charisma kolekcijų modeliais, abejingų nepaliks. Jūsų meilės simbolis taps dar unikalesnis, jeigu naudosite mūsų aukščiausios kokybės lydinius.

Tobulumui ribų nėra: sužadėtuvių žiedas su 1,0 ct deimantu

Acredo gamybos standartai gali prilygti tik Jūsų meilei ir 1,0 ct deimanto blizgesiui. Mūsų juvelyrai kruopščiai dirba, kad Jūsų žiedas turėtų pačią geriausią deimanto formą, patį tvirčiausią įstatymą ir patį patogiausią profilį - visa tai garantuoja, kad žiedas bus ne tik patogus, bet ir tarnaus per amžius. Rinkitės sužadėtuvių žiedą su sertifikuotu aukščiausios kokybės 1,0 ct deimantu ir leiskitės į gyvenimo kelionę drauge.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.