Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai su briliantais

Sužadėtuvių žiedas su briliantu

Žiedų su deimantais karalius

Sužadėtuvių žiedas su briliantu (apvaliu deimantu) yra amžinos meilės įsikūnijimas - žibantis kaip mylimosios akys, toks pat nuostabus kaip akimirkos, praleistos drauge, ir amžinas kaip Jūsų ryšys. Ši ypatinga deimanto forma turi iki 58 briaunų ir yra viena populiariausių deimanto formų nuo 1910 m., savo populiarumą išlaikanti iki šių dienų. Rinkdamiesi sužadėtuvių žiedą su briliantu tikrai nesuklysite.

Visa tiesa slypi pavadinime...

„Briliantas“ kilo iš prancūziško žodžio, kuris reiškia „blizgantis, švytintis“. Sužadėtuvių žiedas su brilianto formos deimantu puikiai atspindi savo vardą - kai jo 58 briaunos pasukamos tinkamu kampu, atsispindėjusi šviesa ir spalvų žaižaravimas gali apakinti ne vieną.

Susikurkite savo sužadėtuvių žiedą su briliantu patys

Nesvarbu, ar norite subtilesnio žiedo, ar norite nelikti nepastebėti - Acredo siūlo rinktis iš briliantų nuo 0,10 ct iki 2,0 ct, tereikia išsirinkti, kas labiausiai Jums tinka. Derinkite savo sužadėtuvių žiedo briliantą su platinos, aukso ar balto aukso lydiniais, kurie išryškins Jūsų žiedo kokybę. Galite rinktis iš klasikinio profilio su 4 arba 6 kojelėmis, subtilaus uždaro kasto, kuris puikiai dėrės su vestuviniu žiedu arba leiskite briliantui atsiskleisti visu grožiu įstatydami jį tarp dviejų plokštumų. Palyginkite skirtingus įstatymo būdus mūsų konsultacijų centre arba apžiūrėkite juos išbandę mūsų Acredo konfigūratorių. Norite kažko neįprasto? Jūsų patogumui, siūlome skirtingas brilianto spalvines galimybes. Galite rinktis iš ledo mėlynumo, švelnaus konjako ar neįprasto juodo atspalvio. Sukurkite išskirtinį sužadėtuvių žiedą su briliantu ir nustebinkite savo išskirtinę moterį.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.