Switch to your country?

„Suspausti“ sužadėtuvių žiedai - Character

„Suspausti“ sužadėtuvių žiedai

Švelniai pakibę arba tvirtai suspausti

„Suspausti“ sužadėtuvių žiedai spinduliuoja neapsakomą lengvumo jausmą ir eleganciją. Tokiame sužadėtuvių žiede, centrinis brangakmenis įstatytas tarp dviejų pagrindinių žiedo plokštumų, lyg kybotų ore. Pamačius tokį žiedą, tiesiog norisi pasižiūrėti dar kartą. Šis „suspaustas“ sužadėtuvių žiedas - tikras meilės galios ir harmonijos simbolis. Pasižvalgykite po mūsų kolekciją ir atraskite Jums tinkamiausią dizainą.

Sužadėtuvių žiedai su „suspaudimo“ efektu - kai bijote rizikuoti

Sužadėtuvių žiedai su „suspaudimo“ efektu - kasdieniam gyvenimui ir darbščioms rankoms. Kadangi deimantas įsodinamas tiesiai į žiedo pagrindą, jis yra patikimiau apsaugotas jį gaubiančio metalo ir ne taip greit susidėvi. Garantas visam gyvenimui.

Apsaugotas, bet matomas - sužadėtuvių žiedas su „suspaudimo“ efektu patrauks kiekvieno žvilgsnį, net ir saugiai žibėdamas tarp žiedo plokščių. Šie sužadėtuvių žiedai spinduliuoja lengvumu ir saugumu, išlikdami išskirtiniais juvelyrikos pavyzdžiais.

„Suspausti“ sužadėtuvių žiedai - tikros meistrystės simboliai

Kurdami tokius išskirtinius sužadėtuvių žiedus, mūsų juvelyrai parodo savo tikrus sugebėjimus ir talentą - išskirtinis žiedas reikalauja tikros meistrystės ir kruopštumo, entuziazmo ir meilės.
Pasinaudokite Acredo konfigūratoriumi ir atskleiskite savo kūrybiškumą: rinkitės vieną solidų centrinį deimantą arba papildykite jį mažesniais deimantais šonuose, arba eksperimentuokite su skirtingomis lydinių spalvomis. Nesvarbu, kur Jus nuves Jūsų mūzos - „suspaustas“ sužadėtuvių žiedas visada bus elegantiška ir subtili klasikinio sužadėtuvių žiedo alternatyva.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.