Switch to your country?

Patogios žiedų formos

Visi Acredo žiedų modeliai turi vieną bendrą savybę: visų jų formos yra neapsakomai patogios.

Žiedo forma yra vienas svarbiausių kriterijų - juk žiedą nešiosite kiekvieną dieną. Turime Jus nudžiuginti - Acredo žiedai visada garantuoja patogumą.

Visi mūsų dizainai atitinka šį kriterijų. Išsirinkite mėgstamiausią modelį.

Klasikinis geltonas ar modernus baltas?

Mus visuomet žavėjo šiltas geltono aukso žėrėjimas. Jus taip pat? O gal pirmenybę teikiate romantiškam rožiniui auksui? Jeigu ieškote kažko šiuolaikiškesnio, galite išbandyti ir šviesiai baltą platiną.

Mūsų dizaineris palengvins Jūsų asmeninio stiliaus paieškas. Tiesiog pasirinkite spalvą, išsirinkite labiausiai patinkantį žiedą ir pradėkite kurti.

Grynumas

Grynumu nurodoma kiek grynojo metalo dalių yra papuošalo lydinyje. Grynumas nurodomas tūkstantinėmis dalimis.

Pavyzdžiui, 750 aukso praba nurodo, kad šiame lydinyje yra 750/1000 dalių aukso.

Priklausomai nuo Jūsų pasirinktos žiedo spalvos, mūsų dizaineris Jums pasiūlys atitinkamus skirtingų prabų lydinius. Nepamirškite, kuo grynesnis lydinys, tuo didesnė jo kaina.

Žiedo pagrindas ir įstatymo būdai

Pasirinkdami žiedo pagrindo ir įstatymo kriterijus, galėsite koreguoti savo pasirinkto žiedo modelį.

Alternatyvūs modeliai yra nurodyti žemiau ir gali būti pasirinkti vos vienu paspaudimu.

Neskubėkite ir palyginkite skirtingus variantus. Kuris Jums labiausiai patinka? Tiesus žiedo pagrindas, ar pagrindas, susiaurėjantis ties viduriu? Įstatymas su 4 ar 6 kojelėmis, o gal akį traukia uždaras kastas, kuris optiškai padidina brangakmenį? Sprendimas visada Jūsų.

Subtilus ar prabangus

Deimantas karūnuos Jūsų žiedą ir taps pagrindiniu dėmesio objektu.

Pasirinkdami brangakmenio dydį, apsprendžiate ir žiedo stilių: subtiliam žiedui tik mažesnis brangakmenis, o prabangiam - didelis brangakmenis su mažesniais brangakmeniais šonuose.

Jūsų biudžetą labiausiai nulems deimanto kokybė ir jo dydis. Atraskite tobulą balansą tarp brangakmenio dydžio ir kokybės, kuris bus artimiausias Jūsų širdžiai ir galimybėms.

Mes mylime deimantus

Acredo siūlome tik aukščiausios kokybės deimantus. Kiekvienas deimantas, didesnis negu 0,3 ct, yra sertifikuotas tarptautinių gemologijos institutų, o mūsų deimantų pjovimai - tik pačios aukščiausios kokybės.

Pagalba iš širdies

Nepakartojamos akimirkos privalo būti įamžintos. Išgraviruokite ant savo žiedo svarbią datą, vardą ar trumpą meilės žinutę.

Mūsų Acredo partneriai maloniai padės Jums išsirinkti tinkamą žiedo dydį. Dažniausiai tam užtenka išmatuoti piršto apimtį, bet jeigu neturite galimybės to padaryti, galime išmatuoti kito žiedo vidinį skersmenį.

Sužadėtuvių žiedai su papildoma dalimi

Kad galėtumėte lengviau derinti savo žiedus, mūsų dizaineris siūlo sužadėtuvių žiedus su papildomomis dalimis, kurie bus panašūs į Jūsų būsimus vestuvinius žiedus.

Kai išsirinksite žiedo profilio formą, spauskite „keisti brangakmenius“ ir „naršyti brangakmenių pasirinkimą“. Išsirinkite labiausiai patinkančią brangakmenio formą ir įstatymo būdą.

Jeigu reikia, keiskite brangakmenio dydį ir kokybę, pridėkite papildomų brangakmenių ir jeigu norite, atsisakykite antro, poroje siūlomo, žiedo.

Svajonių dizainas baigtas - kas toliau?

Kai tik baigsite kurti savo dizainą, galite jį atsispausdinti arba išsaugoti savo norų sąraše. Jį galėsite peržiūrėti bet kada, pateikę prisijungimui reikalingą informaciją.

Ar norėtumėte pasidalinti savo rezultatais ir idėjomis, arba nusiųsti jas el. paštu? Tai lengvai padarysite apsilankę savo norų sąraše.

Arba galite rezervuoti vizito laiką artimiausioje Acredo partnerių parduotuvėje ir ne tik pamatyti mūsų siūlomus gaminius, bet ir juos pasimatuoti.

Sužadėtuvių žiedų dizaineris

Viskas priklauso tik nuo Jūsų - ne tik tobula akimirka, kai pasipiršite, bet ir žiedas, kurio pagalba tai padarysite. Sužadėtuvių žiedai, kuriuos kuriate patys, pasako daug daugiau negu tūkstančiai žodžių ir parodo, kaip labai mylite savo žmogų ir koks unikalus yra šis ryšys tarp Jūsų. Ar nuspręsite padaryti romantišką staigmeną, ar kūrimo procese dalyvausite abu - kurti žiedus su Acredo konfigūratoriumi yra paprasta ir smagu.

Susikurkite tobulus sužadėtuvių žiedus - tikrai rasite iš ko rinktis

Naudodamiesi Acredo sužadėtuvių žiedų konfigūratoriumi, savo poreikiams pritaikyti galite net ir pačias smulkiausias žiedo detales. Pirmiausia pasirinkite žiedo dizainą, pagrindo formą ir lydinį. Toliau pasinerkite į užburiantį brangakmenių ir žėrinčių deimantų pasaulį: rinkitės iš įvairių dydžių, kokybės, įstatymo ir briaunavimo būdų. Su Acredo pasijusite lyg atsidūrę juvelyrikos rojuje.

Išsirinkite mėgstamiausius ir parsineškite dalelę rojaus į namus - susikurti savo sužadėtuvių žiedą dar niekad nebuvo lengviau!

Sužadėtuvių žiedų kūrimas - leiskite svajonėms tapti realybe

Negalite nustoti galvoti apie sužadėtuvių žiedą, kurį matėte filme? O gal svajojate, kaip turi atrodyti Jūsų sužadėtuvių žiedas dar nuo vaikystės? Išbandykite Acredo sužadėtuvių žiedų konfigūratorių ir išpildykite savo svajones - tai galite padaryti mūsų puslapyje bet kuriuo metu, o konfigūravimo procesas yra labai paprastas. Jeigu pritrūkote laiko, arba norite apgalvoti tam tikras žiedo detales - nesijaudinkite, savo dizainą galite išsaugoti savo norų sąraše. O jeigu trūksta įkvėpimo, jaučiatės užstrigę arba turite klausimų dėl žiedų ar brangakmenių - visada maloniai Jums padėsime mūsų partnerių parduotuvėse. Pasipiršti už Jus negalėsime, bet tikrai pasistengsime padaryti viską, kad Jūsų žiedui abejingų neliktų! Kai baigsite kurti žiedą Jai, visada galite keliais lengvais paspaudimais sukurti ir žiedą Jam.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.