Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai iš paladžio

Sužadėtuvių žiedai iš paladžio

Tiems, kurie nebijo laužyti tradicijų

Sukurkite išskirtinį akcentą ir pasirinkite dar gerai nepramintą kelią - sužadėtuvių žiedai iš paladžio pavers Jūsų meilę dar unikalesne! Ilgą laiką sidabriškai tviskančio paladžio savybės buvo nepakankamai įvertintos ir juvelyrikoje jis buvo beveik nenaudojamas. Tik palyginus neseniai paladis pradėjo skverbtis į juvelyrikos rinką, pagarsėdamas savo nuostabiomis savybėmis.

Sužadėtuvių žiedai iš paladžio stebina savo patogumu ir švelniu blizgesiu

Jeigu kamuoja alergijos, bet vertinate patvarumą - sužadėtuvių žiedas iš paladžio kaip tik Jums. Sužadėtuvių žiedai iš paladžio nedengiami jokiomis papildomomis medžiagomis ir dėl to jų paviršius nesioksiduoja - žiedo sidabriškas blizgėjimas išliks dar ilgai! Dėl savo lengvumo ir kietumo sužadėtuvių žiedai iš paladžio tiks kasdieniam nešiojimui ir liks amžinu Jūsų meilės simboliu.

Norite daugiau detalių? Išmėginkite mūsų konfigūratorių

Dėl savo išskirtinės kokybės, sužadėtuvių žiedai iš paladžio tarnaus Jums amžinybę. Nepraleiskite progos pasinaudoti mūsų žiedų konfigūratoriumi, kad šis žiedas taptų pačiu artimiausiu Jūsų palydovu ir puikiai atitiktų Jūsų kasdienį stilių. Eksperimentuokite su paladžio lydiniu ir atraskite jo grožį.
Mūsų Charisma kolekcija alsuoja išskirtiniu charakteriu, o kiekvieną žiedo dizainą galite konfigūruoti pagal savo poreikius ir pasirinkti Jums tinkamą lydinį. Mūsų mėgstamiausi deriniai: derinkite baltą paladį su deimantais arba susikurkite dvispalvį žiedą. Paladis puikiai dera su aukso lydiniais, taip akcentuodamas judviejų išskirtines asmenybes, o galimybė pasirinkti deimanto dydį, kokybę ir įstatymo būdą bei išsirinkti išskirtinį graviravimo būdą ar tekstą žiedą pavers vienetiniu papuošalu. Susipažinkite su mūsų Charisma kolekcija ir pasinaudokite Acredo konfigūratoriumi norėdami išbandyti skirtingus variantus.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.