Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai iš platinos

Sužadėtuvių žiedai iš platinos

Ji unikali, ji - pats teisingiausias Jūsų gyvenimo pasirinkimas ir Jūsų svajonių moteris: jeigu rinksitės sužadėtuvių žiedą iš platinos, tai bus aišku visiems. Sužadėtuvių žiedai iš platinos yra unikalūs dėl šios rečiausio metalo ir rečiausio brangakmenio kombinacijos - tokiam duetui lygių tiesiog nėra.

Sužadėtuvių žiedai iš platinos: pirmas žingsnis amžinybės link

Sužadėtuvių žiedas iš platinos yra pernelyg vertingas, kad nustotumėte jį nešioti vos susituokę, todėl labai džiaugiamės, kad toks žiedas yra lengvai derinamas su visais aprangos stiliais ir papuošalais, ir net nešiojamas kasdien tarnaus Jums amžinai. O jeigu ir teks jį atnaujinti - platina yra tik tonuojama.

Vertingoji platina išlieka visada tvirta - visai kaip Jūsų meilė, o malonus žiedo iš platinos svoris visada Jums primins vienas kitą. Žvilgantis baltumas, natūralumas ir estetika - sužadėtuvių žiedą iš platinos norėsis nešioti visuomet ir visur.

Sužadėtuvių žiedai iš platinos: tobulumui ribų nėra

Pasinaudokite mūsų Acredo žiedų konfigūratoriumi ir susikurkite tobulą sužadėtuvių žiedą iš platinos. Naudodamiesi konfigūratoriumi, ne tik suteikiate žiedui išskirtinį charakterį, bet ir pridedate jam papildomo meilės prieskonio - visko tiek, kiek norisi pagal skonį. Modeliuodami žiedą galite rinktis jo lydinį, pagrindo formą, deimanto įstatymo būdą, brangakmenių skaičių ir kokybę. Jeigu apsilankysite Acredo parduotuvėje, mūsų konsultantės Jums parodys ne tik įvairiausius žiedų modelių variantus, bet ir deimantų pavyzdžius - viskas tam, kad žiedas atitiktų Jūsų reikalavimus ir taptų Jūsų gyvenimo palydovu ir amžinos meilės simboliu.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.