Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai su centriniu deimantu

Sužadėtuvių žiedas su centriniu deimantu

Dar žinomas kaip „Solitaire“, šis sužadėtuvių žiedo pavadinimas dviprasmiškai asocijuojasi su žodžiu „vienišas“, tačiau įteikdami savo antrąjai pusei sužadėtuvių žiedą Jūs pasižadate, kad daugiau niekada nebūsite vieniši - nuo čia prasidės judviejų bendras kelias.
Šio sužadėtuvių žiedo pagrindinis akcentas - deimantas, kuris gali būti įstatytas į žiedą 4 ar 6 kojelių pagalba. Nuo tokio žiedo spindės viskas aplink - ir Jūsų mylimoji, ir visas pasaulis aplink ją.

Sužadėtuvių žiedas su centriniu deimantu

Jeigu net karališkoji pora iškeičia visiems puikiai pažįstamą žiedą su mėlynu safyru į sužadėtuvių žiedą su vienu deimantu - vadinasi, niekas nėra pajėgus atsispirti šio modelio žavesiui. Deimanto žibėjimo neužgožia jokios papildomos detalės, todėl šviesa jį pasiekia iš visų įmanomų kampų, o baltas kastas padeda optiškai padidinti deimantą. Tegul deimantas atspindi ne tik šviesą, bet ir Jūsų meilę!

Nesibaiminkite, šio sužadėtuvių žiedo blizgesio galite nepamiršti ir praėjus vestuvėms! Nešiokite jį kaip papildomą žiedą kartu su vestuviniu žiedu, arba perkelkite jį ant kito piršto. Jūsų sužadėtuvių žiedas per daug gražus, kad leistumėte jam dulkėti.

Keiskite sužadėtuvių žiedo su centriniu deimantu išvaizdą patys

Su Acredo žiedų konfigūratoriumi susikurkite tokį sužadėtuvių žiedą, kuris puikiausiai atspindės Jūsų meilę. Renkantis „Solitaire“ žiedą, siūlome ne tik klasikinius, bet ir modernius modelius: jeigu norite išskirtinio dizaino, siūlome apžiūrėti mūsų Cordial kolekciją, kurioje rasite subtilių ir dėmesį traukiančių širdies formos interpretacijų. Jeigu norisi išskirtinio deimanto - nebėda, nes Acredo galite rinktis ne tik tradicinius briliantus, bet ir „Princess“ ar „Baguette“ formos deimantus. Naudodamiesi mūsų konfigūratoriumi, keliais lengvais žingsniais susikursite savo svajonių žiedą, tereikia išsirinkti labiausiai patinkantį dizainą, lydinį ir jo spalvą, bei deimanto charakteristikas. Jeigu dėl kažko abejojate - visada kviečiame užsukti į mūsų saloną, kur Jums padės mūsų konsultantės. Užkariaukite savo antrosios pusės širdį su pačiu nuostabiausiu sužadėtuvių žiedu!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.