Switch to your country?

Sužadėtuvių žiedai iš balto aukso

Sužadėtuvių žiedai iš balto aukso

Jūsų sužadėtuvės, vedybos ir santuoka - visi šie svarbūs įvykiai egzistuoja tik meilės tarp dviejų žmonių dėka. Sužadėtuvių žiedai iš balto aukso simbolizuoja būtent šią dviejų širdžių sąjungą. Dėl savo natūralaus minkštumo, auksas gali būti naudojamas juvelyrikoje tik tada, kai yra lydomas su kitais metalais. Baltas auksas - tai gryno aukso ir paladžio sąjungos rezultatas, todėl sužadėtuvių žiedai iš balto aukso yra pats tikriausias meilės simbolis.

Sužadėtuvių žiedai iš balto aukso

Kiekvienos sužadėtuvės ir vestuvės žymi vieną svarbiausių Jūsų gyvenimo etapų. Norėdami pabrėžti Jūsų sužadėtuvių žiedo, kaip amžinos meilės simbolio, svarbą, kiekvieną balto aukso žiedą rodžiuojame, taip užtikrindami, kad Jūsų žiedas savo blizgesiu atkreips dėmesį ne tik dėl savo deimanto. Taip pat džiaugiamės, kad sužadėtuvių žiedai iš balto aukso gali būti lengvai derinami prie kitos juvelyrikos, ypač laikrodžių ir Jūsų vestuvinių žiedų.

Kadangi balto aukso gamyboje nebenaudojamas nikelis, balto aukso sužadėtuvių žiedai yra tikras džiaugsmas tiek Jūsų sielai, tiek Jūsų odai. Taip pat baltas auksas puikiai akcentuoja sužadėtuvių žiedo brangakmenius - juos pastebėsite iš toli!

Kai asmeninio stiliaus ilgai ieškoti nereikia

Naudodamiesi Acredo žiedų konfigūratoriumi galite ne tik susikurti individualų sužadėtuvių žiedą koreguodami mūsų pateikiamus dizainus, bet ir sukurti viską nuo pat pradžių. Keiskite sužadėtuvių žiedo detales pagal savo asmeninį stilių ir skonį: mažas ar didelis deimantas, laikomas kojelių ar įleistas į uždarą kastą - Jūsų sužadėtuvių žiedą pagaminsime taip, kaip norėsite Jūs. Jeigu tai nėra siurprizas - leiskite pasireikšti ir savo antrosios pusės fantazijai ir įpinkitę į balto aukso sužadėtuvių žiedą viską, kas Jums primins Jus amžinai, o jeigu kyla klausimų ar abejonių - užsukite pas mus, ir mūsų konsultantės Jums tikrai padės!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.