Switch to your country?

Graviravimas

Mūsų patarimai - Jūsų žinutė

Vienintelis ir nepakartojamas

Kiekvienas papuošalas tampa nepakartojamu, jeigu jį išgraviruojate. Šiuolaikinių lazerių technologijos leidžia leidžia ne tik graviruoti vardus ar datas, bet ir mažus piešinėlius.

Leiskite sau eksperimentuoti ir išreikšti savo išskirtinę meilę.

Kiekviena nauja idėja mus vis maloniau nustebina. Čia pasidalinsime mūsų geriausiais patarimais.

Klasikinis vestuvinių žiedų graviravimas

Klasikinis vestuvinių žiedų graviravimas - tai vidinėje žiedo pusėje išgraviruoti jaunavedžių vardai ir vestuvių data.

Ši vardų ir datos kombinacija yra labai populiari, tačiau net ir šią kombinaciją galima paįvairinti - galite rinktis vardų seką bei kiekį. Pavyzdžiui, moteriškuose žieduose vyrauja vyro vardas + moters vardas kombinacija, o vyriškuose - priešingos sekos variantas. Kitas variantas - graviruoti tik sutuoktinio vardą ir vestuvių datą.

Graviravimo šriftai

Acredo siūlo rinktis iš 10-ties skirtingų tiesių ir pasvirų šriftų.

Atsidarę konfigūratorių, „asmeninės informacijos“ skiltyje įrašykite norimą tekstą, pasirinkite labiausiai patinkantį šriftą, ir tekstas iškart bus atvaizduotas Jūsų modelyje ekrane.

Jeigu norite, kad Jūsų tekstas būtų dar labiau asmeniškas, galime jį išgraviruoti pagal Jūsų ranka rašytą pavyzdį.

Graviravimas žiedo šone

Jeigu nenorite slėpti savo meilės - siūlome žinutę išgraviruoti žiedo šone.

Populiariausias pasirinkimas - jaunavedžių vardai ir vestuvių data. Taip pat populiaru šį tekstą derinti su subtiliais brangakmeniais arba mažomis širdelėmis.

Žiedo šonas - puiki vieta išsakyti savo meilę ir priminti savo antrąjai pusei, kaip labai ją mylite. Juk tai matysite kasdien.

Aiškiai matomai meilei - graviravimas žiedo išorėje

Ar norite, kad visas pasaulis žinotų, kaip labai vienas kitą mylite? Tuomet nebijokite graviruoti savo žiedo išorės.

Žiedo išorėje galite ne tik išgraviruoti savo vardus, Jums svarbias datas, bet ir trumpą vestuvinę priesaiką, meilės istoriją ar eilėraštį, kurie Jūsų žiedams suteiks išskirtinę tekstūrą.

Nepamirškite smulkių deimantų - jie pavers Jūsų išgraviruotą žiedą išskirtiniu šedevru.

Graviravimas ir simboliai

Ar klasikinio graviravimo su Jūsų vardais ir vestuvių, sužadėtuvių, ar pirmo susipažinimo data Jums atrodo per maža?

Jeigu norite papildomų simbolių, siūlome rinktis iš širdelių, dvigubų širdelių, širdelių ir strėlių, dvigubų širdelių ir strėlių, amžinybės simbolio, o balandis su dviem žiedais simbolizuos harmoniją ir vienybę.

Piršto antspaudas

Piršto antspaudas - ne tik originali detalė, bet ir atsakingo darbo rezultatas.

Jūsų piršto antspaudas aiškiai simbolizuoja, kad visuomet būsite šalia savo antrosios pusės.

Mūsų pažangių lazerių pagalba kiekviena Jūsų piršto antspaudo linija išgraviruojama žiede - tai Jūsų meilės antspaudas amžinybei.

Papasakokite savo istoriją

Susipažinote netikėtoje vietoje ar netikėtomis aplinkybėmis? Kur pasibučiavote pirmą kartą? Gal Jūs gyvenote prie jūros, o Jūsų antroji pusė - kalnuose? Bet dabar Jūs pagaliau būsite kartu.

Visos šios istorijos gali būti perkeltos į piešinį ir išgraviruotos amžiams.

Nesate tikri dėl savo sugebėjimų? Nebijokite. Išdrįskite išreikšti savo meilę ir Jums tikrai pasiseks. Svarbiausia, kad piešiniui naudotumėte juodą markerį, kad galėtume jį patogiai perkelti ant Jūsų žiedo modelio.

Šeimos pagausėjimas ir graviravimas

Vaiko gimimas maloniai sukrečia kiekvieną, todėl tokį įvykį norisi prisiminti visada.

Išgraviruotam tekstui ar simboliui grožio be abejonės pridės papildomas brangakmenis. O jeigu jį derintume prie savo naujagimio lyties? Mėlynas berniukui, rožinis mergaitei.

Prie naujagimio vardo galite pridėti ir simbolį: širdelę, gėlytę, balandį, angeliuką ar žvaigždutę. Savo vaikams galime suteikti du dalykus - šaknis arba sparnus. Gal norite išgraviruoti medį arba sparnus?

Turbūt pastebėjote, kad neretai atsiminimui įspaudžiame naujagimių pėdutes - galbūt norite jas išgraviruoti? Arba amžinai išsaugoti Jūsų vaiko piešinį? Nebijokite savo idėjų.

Jūsų meilės miestas

Pažangiausios technologijos Jūsų meilės žinutei

Jūsų idėjos - malonus iššūkis mūsų specialistams. Vos tik žiedas pagaminamas, Jūsų idėjos tampa realybe.

Kiekvienas graviravimas - daug tikslumo reikalaujantis darbas. Žiedas turi būti tikslioje pozicijoje, jeigu norime išgauti kuo geresnį rezultatą. Susitelkimas ir meistriškumas yra būtini šiam procesui. Jūsų piešinys žingsnis po žingsnio yra perkeliamas ant žiedo ir visada yra kruopščiai patikrinamas profesionalų.

Graviravimas

Jūsų meilė - kaip magiškas burtažodis, kurį galite įamžinti Jūsų vestuviniuose, sužadėtuvių ar amžinybės žieduose. Be klasikinių žodinių graviravimų, Acredo taip pat siūlo pasinaudoti galimybe ir išgraviruoti išskirtinius ir individualius tekstus, simbolius ar net Jūsų pirštų antspaudus. Jūsų svajonė - malonus iššūkis mums.

Tradicijos ir modernumas: graviravimo pavyzdžiai Jūsų papuošalams

Daugeliui sunku apibūdinti meilę savais žodžiais, tačiau galite nesibaiminti - Acredo Jums padės atrasti pačius tinkamiausius simbolius Jūsų meilei išreikšti. Jeigu mėgstate laikytis tradicijų, siūlome išgraviruoti vestuvių datą ir sutuoktinių vardus. Pasvirieji šriftai vidinėje žiedo dalyje - populiariausias mūsų klientų pasirinkimas.

Graviravimas - romantiška detalė, skirta tik sutuoktinių akims. Tačiau nebijokite eksperimentuoti - šiuolaikinės technologijos ir pažangiausi lazeriai leis Jūsų ranka parašyta tekstą perkelti į žiedo vidų arba išorę.

Graviravimas - Jūsų individualumui pabrėžti

Acredo siūlo ne tik išgraviruoti Jūsų ranka parašytą tekstą, bet ir dar daugiau - Jums net nebūtina naudotis žodžiais. Išgraviruojant piršto antspaudą, paties nupieštą piešinį ar simbolį, Jūsų papuošalas taps 100 % nepakartojamu. Viskas, ką sukūrėte patys, nuo unikalaus eilėraščio iki intymaus simbolio - tai bus vienetinis ir nepakartojamas Jūsų meilės simbolis.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.