Switch to your country?

Populiariausi amžinybės žiedai

Leiskite Jus nustebinti

Kadangi visi branginame deimantų grožį ir vertę, čia pateiksime populiariausių amžinybės žiedų rinkinį.

Highlight Memoires
Black Background Bild

Amžinybės žiedai pagal brangakmenių dydį

Išsirinkite tinkamas proporcijas

Net ir vieno brangakmenio dydis daro įtaką Jūsų žiedo pločiui. Leiskitės į kelionę ir susikurkite savo dizainą. Rinkitės nuo siaurų subtilių amžinybės žiedų iki prabangos simbolių.

Memoires nach Steinanzahl
Base Background

Amžinybės žiedai pagal brangakmenių skaičių

Pasirinkite savo mėgstamiausius dabar

Kiekvienas brangakmenis simbolizuoja svarbią akimirką gyvenime. Leiskite savo žiedui augti pridėdami po naują atsiminimą arba iš karto inkrustuokite jį pilnu arba puse pavé.

Amžinybės žiedai iš platinos

Leiskite Jus įkvėpti

Prisiminimai, blizgantys žiedo deimantuose, yra išskirtinis šių papuošalų požymis. Rinkinės pilną pavé iš platinos su briliantais, „Princess“ arba „Baguette“ formos deimantais ir paverskite jį dar vertingesniu papuošalu.

Platin Memoires

Amžinybės žiedai iš aukso

Pažiūrėkite čia

Acredo amžinybės žiedai yra tokie pat spalvingi, kaip ir Jūsų gyvenimas. Išskirtinį žiedo charakterį galite pabrėžti rinkdamiesi elegantišką baltą, šiltą geltoną, romantišką rožinį arba ekstravagantišką raudoną auksą ir derindami jį prie Jūsų pasirinktų brangakmenių.

Gold Memoires
Magie der Diamanten Bild

Deimantų magija

Sužinokite daugiau

Mes mylime deimantus, dėl to siūlome tik aukščiausios kokybės garantą. Visi mūsų deimantai, sveriantys daugiau negu 0,3 ct, yra sertifikuoti tarptautinių gemologijos institutų.

Spalvoti amžinybės žiedai

Leiskite Jus įkvėpti

Dangaus mėlynumo, obuolio žalumo ar vyšnios raudonumo - tai tik keli unikalūs deimantų atspalviai, kuriuos siūlome mūsų klientams.

Taip pat savo išskirtiniam papuošalui galite rinktis vieną iš nepakartojamų safyro spalvų.

Farbige Memoires
Transparent Bild

Vestuviniai amžinybės žiedai

Meilė iš pirmo žvilgsnio

Jūsų laukia užburiančios vyriškų ir moteriškų žiedų kombinacijos su blizgančiais deimantais.

Žiedų rinkiniai su amžinybės žiedais

Dar daugiau džiaugsmo

Amžinybės žiedai skirti būti Jūsų kolekcijos dalimi ir puikiai dėrės prie kitų Jūsų žiedų. Leiskite Jus įkvėpti sukurti savo džiaugsmo rinkinį.

Acredo amžinybės žiedai

Amžinybės žiedai sukurti įamžinti pačias brangiausias akimirkas. Amžinybės žiedai, taip pat žinomi kaip sąjungos žiedais, yra ypatingos emocinės reikšmės papuošalai ir yra laikomi pagarbos ir ilgos meilės simboliu - taip pat puikiai tinkantys kaip sužadėtuvių ar vestuviniai žiedai.

Amžinybės žiedai - atsiminimų juostelės

Jie neturi nei pradžios, nei pabaigos, todėl amžinybės žiedai yra tobulas amžinybės ir neblėstančios meilės simbolis. Kiekvienas brangakmenis simbolizuoja ypatingą akimirką - sužadėtuves, vestuves, pirmąjį būstą drauge, vaiko gimimą ar svarbų paaukštinimą. Yra du amžinybės žiedų tipai: jeigu brangakmenius inkrustuosite viena eile viršutinėje žiedo dalyje, jų kiekį galite papildyti su kiekviena svarbia proga. Visos šios ypatingos akimirkos galiausiai apvainikuos Jūsų žiedą pilna deimantų juosta. Tačiau, jeigu nenorite laukti, galite pilnai išpuošti žiedą brangakmeniais nuo pat pradžių.

Acredo amžinybės žiedų dizainai

Populiariausias amžinybės žiedo dizainas - vienodo dydžio brangakmenių eilė. Tačiau, naudojantis Acredo paslaugomis, Jūsų galimybės yra neribotos. Rinkitės iš skirtingų lydinių, spalvų ir formų, brangakmenių dydžių, spalvų ir įstatymo būdų. Labai gražiai atrodo balto, geltono arba rožinio aukso amžinybės žiedai.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.