Switch to your country?

Visi amžinybės žiedai

Amžinybės žiedai

Atsiminimų, amžinybės ar sąjungos žiedas - kaip jį bepavadintume, aišku yra viena: su Acredo amžinybės žiedu Jūsų įsimintiniausios akimirkos kartu bus tikrai nepamirštos. Amžinybės žiedas yra pats emocionaliausias juvelyrikos gaminys, kurį gali nešioti moteris. Kiekvienas mažas deimantas, įtaisytas žiede, Jums primins gyvenimą su savo antrąja puse ir visus svarbiausius šio gyvenimo momentus: Jūsų vestuves, pirmąjį būstą, Jūsų vaikų gimimus ir daug daugiau. Nuspręskite, ką norite pažymėti savo amžinybės žiede ir kaip jį norite mūvėti: kaip papildomą žiedą, sužadėtuvių žiedą ar vestuvinį žiedą.

Amžinybės žiedas: visiems prisiminimams

Jūsų santuoka suteiks ne vieną svarbų prisiminimą: vaikų gimimai, įsimintinos atostogos ar nuostabūs vestuvių jubiliejai - visi šie įvykiai gali būti Jūsų amžinybės žiedo dalimi. Pats paprasčiausias amžinybės žiedas gali turėti 2-3 deimantus, tačiau per gyvenimą jį galite papildyti dideliais ir mažais atsiminimais.

Brangakmeniai amžinybės žiede yra išdėstyti tiesiog žiedo pagrinde, bet jeigu norite, juos galima atskirti nedideliais tauriojo metalo intarpais. Deimantų forma išlaikoma vienoda, kad užtikrintume Jūsų amžinybės žiedo vientisumą ir kompoziciją; brilianto forma laikoma modelio klasika, tačiau galite rinktis ir „Princess“ bei „Emerald“ formos deimantus.

Susikurkite savo amžinybės žiedą

Nors kiekviena diena gali teikti džiaugsmą, tačiau kurdami savo amžinybės žiedą turėsite apsispręsti, kurios akimirkos Jums pačios svarbiausios ir ryškiausios ir kaip jas norėsite įamžinti savo žiede. Galite rinktis ne tik kaip išdėliosite deimantus, bet ir kokius lydinius naudosite, ypač jeigu norite amžinybės žiedą derinti prie jau turimos juvelyrikos. Jeigu turėsite klausimų, mūsų parduotuvės konsultantės mielai Jums patars ir padės užbaigti žiedo kūrybos procesus. Jūsų amžinybės žiedas be jokių abejonių bus tobuliausias Jūsų ir Jūsų santuokos atspindys, ne tik metaforiškai, bet ir vizualiai.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.