Switch to your country?

Amžinybės žiedai už prieinamą kainą

Amžinybės žiedai už prieinamą kainą

Kad brangiausi atsiminimai būtų saugomi ne tik širdyje

Jeigu norite, kad brangiausios akimirkos su Jumis būtų visą laiką - Acredo amžinybės žiedai skirti būtent tam. Amžinybės žiedas simbolizuoja Jūsų amžiną meilę, tačiau kiekvienas deimantas ant Jūsų žiedo gali saugoti vis kitą brangų atsiminimą - Jūsų vestuves, pirmą būstą drauge, vaiko gimimą ir t.t. Tik Jūs nuspręsite, kuriuos atsiminimus norite išgyventi iš naujo kiekvieną dieną.

Acredo amžinybės žiedai: ištikimybė už prieinamą kainą

Nuostabūs prisiminimai ne visada privalo ištuštinti piniginę, todėl Acredo Jums siūlo išskirtinę galimybę susikurti unikalų amžinybės žiedą už prieinamą kainą. Amžinybės žiedai su 3 arba 5 brangakmeniais arba pavé per pusę žiedo yra prieinamesni amžinybės žiedo variantai, Jums tereikia apsispręsti, kiek brangakmenių ir akimirkų norite įamžinti ant savo žiedo. Nesvarbu, pasirinksite švelnaus geltono ar balto aukso 585 prabos lydinį - šie žiedai niekada nenuvils.

Amžinybės žiedus už prieinamą kainą lengva derinti su kita juvelyrika - jie puikiai papildys Jūsų vestuvinius žiedus ir tarnaus Jums visą likusį gyvenimą.

Prieinami, bet unikalūs: Acredo amžinybės žiedai

Jūsų amžinybės žiedo išskirtinumą lemia ne tik individualus jo dizainas, bet ir brangūs prisiminimai, kurie bus amžinai užfiksuoti šiame žiede. Priklausomai nuo Jūsų biudžeto, išsirinkite žiedą už prieinamą kainą arba rinkitės iš prabangesnių mūsų variantų - žiedo kainą iš esmės lemia lydinio tipas ir praba bei brangakmenių kokybė ir kiekis. Savo amžinybės žiedą galite patogiai susikurti net neišeidami iš namų ir pasinaudoję mūsų Acredo konfigūratoriumi, tačiau nesidrovėkite užsukti ir į mūsų saloną - aprodysime ne tik mūsų žiedų kolekciją, bet ir padėsime, jei kažkas neaišku. Mes esame tam, kad Jūsų amžinybės žiedas tarnautų Jums amžinai.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.