Switch to your country?

Amžinybės žiedai iš aukso

Amžinybės žiedai iš aukso

Karūna Jūsų meilei

Amžinybės žiedai iš švelnių spalvų aukso visada bus nuostabi dovana Jūsų vestuvėms, vaiko gimimo ar gimtadienio proga. Acredo amžinybės žiedai iš aukso privers Jūsų širdį plakti stipriau ir simbolizuos gyvenimą trunkančią ištikimybę. Kartu nuspręskite, kokias akimirkas norite išsaugoti šiame amžinybės žiede. Apjunkite šeimos tradicijas ir modernų gyvenimo būdą su amžinybės žiedais iš aukso - juk auksas, tai - klasika, kuri tarnaus visą gyvenimą.

Spalvų paletė Jūsų pasirinkimui: užburiantys Acredo amžinybės žiedai iš aukso

Nesvarbu, kokią spalvą pasirinksite - balto aukso, neįprasto raudono aukso ar harmoningo rožinio aukso - amžinybės žiedai iš aukso tiesiog užburia savo grožiu ir puikiai dera prie vestuvinių ar kitų žiedų.

Šiltas geltono aukso lydinys gali būti 585 arba 750 prabos, todėl galite rinktis ne tik spalvos intensyvumą, bet ir apspręsti žiedo vertę ir išskirtinumą.

Tobulai harmonijai - susikurkite išskirtinį amžinybės žiedą iš aukso

Tradicija ar modernumas, solidumas ar išskirtinumas, tęstinumas ar išbaigtumas - naudodamiesi Acredo dizaineriu susikurkite Jums labiausiai tinkantį amžinybės žiedą. Vos keliais paspaudimais pasirinkite norimą lydinio spalvą, deimanto įstatymo būdą bei žiedo dydį ir formą. Taip atrasite puikų balansą tarp savo idėjų, naujausių juvelyrikos tendencijų ir, jeigu norisi, šį žiedą priderinsite prie jau turimos kolekcijos. Būsite nustebinti auksinių amžinybės žiedų galimybėmis, todėl suskubkite kurti!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.