Switch to your country?

Amžinybės žiedai su pratęsimu

Amžinybės žiedai su pratęsimu

Beveik kaip dienoraštis

Joks kitas juvelyrikos dirbinys taip nesimbolizuoja bendros meilės ir naujos gyvenimo pradžios kaip amžinybės žiedas su pratęsimu. Kiekvienas svarbus ir gražus momentas Jūsų gyvenime - tai naujas deimantas. Keisdami deimantų skaičių, žiede įrašote savo meilės istoriją, kurią galite nešioti kiekvieną dieną.

Suteikite savo amžinybės žiedui išskirtinį charakterį

Amžinybės žiedai leidžia mėgautis Jums brangiausiomis akimirkomis kitokiu būdu: deimantai pabrėžia skirtingus Jūsų meilės istorijos etapus, taip paversdami šį žiedą romantiškesniu už bet kokį filmą. Amžinybės žiedo dizainą atiduodame į Jūsų rankas: tik Jūsų patyrimai apspręs, kokius prisiminimus norite paversti deimantais.

Lengvai keiskite žiedo lydinį, brangakmenio įstatymo būdą ir briaunavimo formą - Jūsų amžinybės žiedas yra tik Jūsų meilės istorija, kuri reikalauja išskirtinio dizaino ir unikalaus charakterio.

Amžinybės žiedas: spalvotas kaip pats gyvenimas

Kurdami savo amžinybės žiedą, nepamirškite, kad galite rinktis skirtingų spalvų brangakmenius ne tik visai žiedo juostelei, bet ir atskiriems brangakmeniams - kiekviena spalva gali reikšti skirtingą atsiminimą. Taip sukursite tik dar gražesnę istoriją sau ir ateities kartoms. Tikime, kad visos individualios ir asmeniškos detalės suteiktos amžinybės žiedui yra Jūsų meilės dienoraštis.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.