Switch to your country?

Amžinybės žiedai iš platinos

Amžinybės žiedai iš platinos

Tegul Jūsų svajonės išsipildo

Amžinybės žiedai iš platinos - geriausia, ką galite rinktis. Dėl savo retumo, aukštos kokybės ir tvarumo, platina yra Jūsų žiedui labiausiai tinkantis taurusis metalas. Aukščiausios kokybės lydinys, derinamas su unikaliais prisiminimais ir žėrinčiais deimantais taps pačiu išskirtiniausiu atsiminimu, kurį galite nešioti kiekvieną dieną. Išpildykite savo svajones ir laikykite jas saugiai savo amžinybės žiede iš platinos.

Tikras šedevras: amžinybės žiedas iš platinos

Acredo Jums siūlo du platinos lydinius: 600 ir 950 prabas. 950 prabos platiną sudaro 950 dalių platinos ir 18 dalių aukso, todėl tai yra gryniausia galima lydinio forma. Derinami su briliantais, amžinybės žiedai iš platinos taps išskirtiniausiu prabangos ir meilės simboliu.

Platina išsiskiria iš kitų lydinių ne tik savo grynumu ir kokybe, bet ir dėvėjimo patogumu ir spalvos ilgaamžiškumu. Amžinybės žiedai iš platinos tarnaus amžinai; jų malonus svoris primins maloniausias akimirkas, o neblunkanti spalva išlaikys atsiminimus šviežius, lyg viskas būtų įvykę vakar.

Meilė ir talentas - štai kas padaro žiedą ypatingu

Mums neapsakomai patinka dirbti su amžinybės žiedais iš platinos, tiek juos kuriant, tiek gaminant, tiek patariant Jums išsirinkti geriausią variantą. Balta platinos spalva puikiai dera prie beveik visų aksesuarų, lydinio medžiaga nuostabiai tinkama deimantų įstatymams, o kiekvienas deimantas pasakoja naują istoriją. Mūsų darbuotojai ir konfigūratorius internete siūlo įvairiausius dizainus ir padės Jums išsirinkti labiausiai Jūsų asmenybę ir poreikius atitinkantį žiedą. Būkite įkvėpti šio išskirtinio lydinio, savo meilės ir mūsų nepailstančios komandos.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.