Switch to your country?

Amžinybės žiedai su 0,10 ct brangakmeniais

Amžinybės žiedų konfigūratorius

Žiedas, atskleidžiantis Jūsų asmenybę

Acredo amžinybės žiedų konfigūratoriaus dėka, dabar esate ne tik savo laimės kalviai, bet ir savo žiedų kūrėjai! Amžinybės žiedai yra emocionaliausi žiedai, kupini Jūsų ir Jūsų antrosios pusės prisiminimų. Acredo žiedų konfigūratorius Jūsų amžinybės žiedą pavers dar asmeniškesniu juvelyrikos dirbiniu - nes nėra nieko unikalesnio už Jūsų pačių skonį ir idėjas.

Amžinybės žiedų konfigūratorius - dvigubas unikalumas

Amžinybės žiedai - tai amžinos ir neblėstančios meilės simbolis. Kad visą likusį gyvenimą mėgautumėtės tik Jums skirtu žiedu, kviečiame pasinaudoti Acredo žiedų konfigūratoriumi.

Patogiai išbandykite siūlomus variantus naudodamiesi savo kompiuteriu ar pakeliuj į darbą: rinkitės lydinius, pilno arba pusės pavé įstatymus bei brangakmenių tipą ir spalvas. Būkite įkvėpti savo šeimos relikvijų, naujausių juvelyrikos tendencijų arba tiesiog vadovaukitės savo kūrybiniu įkvėpimu - su Acredo konfigūratoriumi susikursite patį unikaliausią žiedą, kuris Jums primins pačius maloniausius dalykus gyvenime.

Žvilgantis brangakmenis, prabangus lydinys ir išskirtinis charakteris - Jūsų harmoningasis trio

Gundantys briliantai ar išskirtinės safyro spalvos, auksas ar sidabras, elegantiškas ar žėrintis - Acredo konfigūratorius leis Jums išbandyti visas kombinacijas ir nuspręsti, kas arčiausiai Jūsų širdies. Susikurkite savo amžinybės žiedą ir atraskite puikų balansą tarp brangakmenio, žiedo ir Jūsų laimės.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.