Switch to your country?

Išskirtiniai amžinybės žiedai

Išskirtiniai amžinybės žiedai

Kad Jūsų meilė ir laimė visada būtų šalia

Pirmasis pasimatymas, vestuvės ar nepakartojama kelionė kartu - amžinybės žiedai saugo šiuos brangius prisiminimus, praleistus su artimiausiais Jums žmonėmis, ir yra laikomi abipusės meilės ir pagarbos ženklu. Išskirtiniai amžinybės žiedai dar labiau pabrėžia šią meilę ir palies ne tik Jūsų antrosios pusės, bet ir Jūsų šeimos ir draugų širdis. Šie amžinybės žiedai yra unikalūs meilės ir gyvenimo suteiktų dovanų simboliai, todėl Acredo galite rinktis tai, kas Jums arčiausiai širdies: žiedą, kurio istoriją galima pratęsti ir papildyti žvilgančiais deimantais ar prabangų pilną pavé statymą.

Išskirtinumui ribų nėra

Išskirtiniai Acredo amžinybės žiedai apjungs Jūsų brangiausius prisiminimus su aukščiausios kokybės tauriaisiais metalais ir deimantais. Siūlome rinktis iš 950 prabos platinos ir 750 prabos aukso - šie lydiniai Jūsų žiedą pavers tiesiog nepakartojamu, o renkantis tradicinius brilianto formos deimantus, Jūsų žiedas spinduliuos tikriausia elegancija.

Savo amžinybės žiedo išskirtinumą galite pabrėžti neįprastomis briliantų spalvomis bei rinkdamiesi nestandartinį paviršių ar žiedo dizainą - mūsų gamykloje unikalumui ribų nėra.

Pamatykite patys: išskirtiniai amžinybės žiedai Acredo salone

Aukščiausios kokybės medžiagos, individualūs dizainai, patogumas ir aistra kurti - visos šios dalys lemia Jūsų išskirtinio amžinybės žiedo gamybą. Atvykite į mūsų saloną ir mes padėsime Jums išsirinkti labiausiai Jums tinkantį žiedą arba susikurkite jį patys naudodamiesi Acredo žiedų konfigūratoriumi. Nepamirškite, kad šį žiedą vertinsite ir nešiosite visą likusį gyvenimą, kaip ir tuos atsiminimus, kuriuos apgyvendinsite jo deimantuose.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.