Switch to your country?

Elegantiški žiedai su deimantais

Atraskite sužadėtuvių žiedų su centriniu akmeniu pasaulį

Derinkite unikalius deimantus ir įvairiausius dizainus. Sužadėtuvių žiedas su centriniu akmeniu - klasikos mėgėjams.

Pavyzdžiai

Atraskite žiedų rinkinius

Kai vieno nepakanka. Sužadėtuvių žiedai mėgsta kompaniją - būkite įkvėpti mūsų Chorus kolekcijos ir rinkitės tobulai derančius žiedų rinkinius.

Išskirtinė juvelyrika

Pamatykite Acredo šedevrus

Būkite įkvėpti aukščiausios kokybės deimantų, tyriausių aukso ir platinos lydinių ir nepakartojamų dizainų derinių.

Auskarai su deimantais

Atraskite modernią klasiką

Papildykite savo asmeninį stilių balto ir geltono aukso bei platinos auskarais su deimantais. Subtili ir laikui nepavaldi klasika.

Išskirtiniai juvelyrikos rinkiniai

Dovanokite džiaugsmą

Vėriniai

Susikurkite vėrinį su pakabuku

Žėrinti dekolte atkreips kiekvieno dėmesį. Pabrėžkite savo įvaizdį su Acredo vėriniu. Elegantiška ir jausminga.

Subtili juvelyrika

Peržiūrėkite dabar

Šie papuošalai Jus tikrai užburs savo akinamu subtilumu. Liksite nustebinti.

Juvelyrikos konfigūratorius

Susikurkite savo papuošalą

  • 1. Išsirinkite labiausiai patinkantį modelį.

  • 2. Išsirinkite spalvą ir lydinį.

  • 3. Išsirinkite brangakmenio kokybę ir dydį.

  • 4. Išsirinkite, ką norite išgraviruoti.

Būkite įkvėpti mūsų dizainų ir susikurkite savo asmeninius papuošalus, kuriais džiaugsitės kiekvieną dieną. Paprasta ir unikalu.

Juvelyrikos dizainai su meile

Sužinokite kai ką įdomaus

Įkvėpti pasaulinių tendencijų, kiekvieną Acredo papuošalą gaminame su didžiausia meile ir rūpesčiu.

Juvelyrika su deimantais

Juvelyrika su deimantais - nesvarbu, tai auskarai, vėrinys, sužadėtuvių, amžinybės ar vestuvių žiedas - visada bus išskirtiniu meilės Jūsų moteriai simboliu. Ryškūs, dideli deimantai simbolizuoja Jūsų meilės židinį, todėl nenuostabu, kad sužadėtuvių žiedas su deimantu laikomas klasikiniu pasirinkimu. Didžiuojamės, kad Acredo naudojami deimantai yra tik pačios aukščiausios kokybės ir yra apdirbami pačių geriausių savo srities meistrų. Nustebinkite savo antrąją pusę su išskirtiniu Acredo papuošalu!

Įvairių formų ir stilių juvelyrika su deimantais

Nei viena moteris neatsispirs papuošalui su deimantais, nesvarbu, ar tai bus kuklus, ar išskirtinai prabangus papuošalas. Teisingas deimanto įstatymas - labai svarbus kriterijus, o nepriekaištingai nušlifuotas deimantas patrauks kiekvieno dėmesį. Aukštos kokybės deimantas ne tik papuoš Jūsų moterį, bet ir suteiks Jos akims dar daugiau spindesio.

Dėl savo universalumo, papuošalai su deimantais tinka visiems stiliams ir gali būti derinami prie įvairiausių aksesuarų. Tokiu papuošalu galite pasipuošti ir subtilesnėmis, ir išskirtinėmis progomis. Galime užtikrinti - deimantai visada patrauks dėmesį!

Susikurkite unikalų papuošalą su deimantais

Acredo suteikia Jums galimybę susikurti išskirtinius papuošalus patiems! Acredo vestuvinių žiedų dizaineris Jums gali pasiūlyti papuošalų su deimantais, kurie dėrės prie Jūsų vestuvinio žiedo, bet kuriuos taip pat galėsite konfigūruoti pagal savo poreikius. Pasirinkite brangakmenių dydžius ir nuspręskite, kaip juos norite išdėlioti, pavyzdžiui: konfigūruodami žiedą, galite rinktis pilni inkrustuotą brangakmenių juostą arba tik kelis deimantus žiedo šone. Balto aukso papuošalai ypatingai gerai dera su deimantais. Naudodamiesi mūsų konfigūratoriumi, galite išbandyti įvairiausius papuošalų dizainus neišeidami iš namų. Švęskite gyvenimą kartu su Acredo papuošalais su deimantais!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.