Switch to your country?

Absoliutus individualumas

Įkvėpiantys dizainai, nepriekaištingas meistriškumas ir absoliutus individualumas yra Acredo produkcijos stiprybės.

Nors labiausiai džiaugiamės galėdami Jums suteikti galimybę susikurti savo vestuvinius ar sužadėtuvių žiedus, tačiau taip pat siūlome nepamiršti, kad galite susikurti ir išskirtinius vėrinius, auskarus ar kitus proginius žiedus.

Tiesiog pasirinkite labiausiai patinkantį modelį ir keliais paprastais paspaudimais pakeiskite jį į savo svajonių papuošalą.

Spalva

Kokia spalva Jums labiausiai patinka? Galbūt šį papuošalą derinsite prie kitų papuošalų? Ar norite pabrėžti deimantų spindesį? Apgalvokite šiuos klausimus prieš pasirinkdami Jums patinkantį lydinį.

Kad būtų lengviau išsirinkti, Acredo juvelyrikos dizaineris Jums pateiks Jūsų pasirinktus papuošalus skirtingomis spalvų kombinacijomis. Pasirinkite mėgstamiausią vos vienu paspaudimu.

Grynumas

Vos tik pasirinksite spalvą, konfigūratorius automatiškai pareikalaus pasirinkti Jums patinkantį lydinį.

Grynumas nusako, kiek gryno tauriojo metalo dalių bus papuošalo lydinyje, o grynumo kiekis išreiškiamas tūkstantosiomis dalimis. Pavyzdžiui, 750 prabos auksas žymi, kad šį lydinį sudaro 750/1000 gryno aukso dalių.

Skirtingų prabų ir medžiagų lydiniai turi skirtingas kainas, o jų pokyčius galėsite iš karto matyti savo ekrane.

Modelių alternatyvos

Jeigu mėgstate eksperimentuoti arba esate neužtikrinti - paspaudę „Modelis“ rasite Jūsų pasirinktam modeliui siūlomas alternatyvas.

Mažos detalės kartais gali suteikti didelį skirtumą, dėl kurių iškart pasijusite artimesni šiam modeliui. Nebijokite eksperimentuoti.

Kiekvienam pakabukui siūlome skirtingo tipo grandinėles. Pakabuką galite derinti kartu su vėrinio grandinėle, arba susikurti apyrankę.

Kurdami auskarus, galite keisti deimanto įstatymo būdą.

Brangakmeniai

Brangakmenio dydis lemia bendrą papuošalo dydį.

Kurdami amžinybės žiedus, galite pasirinkti ne tik brangakmenių dydžius, bet ir nuspręsti, kiek brangakmenių norėsite. Galite rinktis 1, 3, 5 arba 7 brangakmenius. Nepamirškite, kad kiekvienas deimantas gali būti Jūsų brangus prisiminimas.

Acredo siūlome tik aukščiausios kokybės deimantus. Kiekvienas deimantas, sveriantis daugiau negu 0,3 ct, yra sertifikuotas tarptautinių gemologijos institutų. Širdelių ir strėlyčių kolekcijoje rasite aukščiausios kokybės šlifuotus deimantus.

Mes mylime deimantus

Acredo siūlo tik aukščiausios kokybės deimantus. Kiekvienas deimantas, sveriantis daugiau negu 0,3 ct, yra sertifikuotas tarptautinių gemologijos institutų.

Graviravimas ir žiedo dydis

Acredo stengiasi išpildyti visus Jūsų norus, todėl teikiame ne tik klasikines graviravimo galimybes, bet ir siūlome būti kūrybiškais. Kartu galime viską!

Jeigu norite nustatyti savo žiedo dydį, turite kelis pasirinkimus: galite išmatuoti Jums tinkančio žiedo vidinį skersmenį arba siūlu išmatuoti Jūsų piršto apimtį. Jeigu nenorite rizikuoti - visada maloniai lauksime Jūsų mūsų salonuose, kur mūsų konsultantės tikrai padės Jums nustatyti savo žiedo dydį ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Norų sąrašas

Vos tik baigsite savo dizainą, jį galite atsispausdinti arba išsaugoti savo norų sąraše. Pasinaudoję savo prisijungimo informacija, galėsite šį sąrašą pasiekti bet kada.

Gal norėtumėte pasidalinti savo rezultatais ar išsiųsti juos el. paštu? Tai taip pat galite padaryti naudodamiesi norų sąrašu.

O jeigu norite savomis rankomis paliesti mūsų siūlomus modelius ir formas - užsiregistruokite vizitui artimiausioje partnerių parduotuvėje.

Atraskite artimiausią parduotuvę


Acredo juvelyrikos dizaineris

Sužadėtuvių ar vestuviniai žiedai - papuošalai privalo dėrėti. Naudodamiesi Acredo juvelyrikos konfigūratoriumi, papuošalus galite pritaikyti savo norams ir skoniui - dabar Jūsų deimantai puikiai dėrės prie Jūsų aprangos. Susikurkite išskirtinius papuošalus: auskarus, pakabukus, sužadėtuvių ar amžinybės žiedus. Derinkite juos tarpusavyje, atskleiskite savo stilių ir mėgaukitės amžinai!

Išskirtinė juvelyrika: kaip sukurti savo papuošalą

Jeigu jau bandėte susikurti savo vestuvinį ar sužadėtuvių žiedą, taip pat lengvai galite susikurti ir prie jų derančius papuošalus. Acredo, Jūsų papuošalų su deimantais specialistas, siūlo įvairų unikalios juvelyrikos pasirinkimą. Pavyzdžiui, jeigu norite susikurti unikalų vėrinį, galite išsirinkti ne tik grandinėlės spalvą ir stilių, bet ir pasirinkti deimanto įstatymo būdą, švarumą ir dydį. Eksperimentuokite, derinkite ir stebėkite pasikeitumus iškart savo ekrane.

Modifikuodami auskarus, galite rinktis brangakmenio spalvą, įstatymo būdą ir kokybę, todėl galite lengvai derinti auskarus prie vėrinio arba susikurti visiškai naują dizainą.

Papuošalų konfigūravimas: amžinybės žiedai

Didžiuojamės galėdami Jūsų amžinybės žiedams suteikti ne tik išskirtinius prisiminimus, bet ir unikalų stilių. Konfigūruodami bet kurį modelį galite keisti kiekvieno brangakmenio dydį ir jų skaičių. Taip pat galite rinktis graviravimą, lydinio kokybę ir ką tik dar sugalvosite. Nebijokite apsilankyti mūsų partnerių parduotuvėse - mūsų konsultantės maloniai padės Jums susikurti tobuliausius papuošalus, kuriais netrukus galėsite puošti savo pirštus, kaklą ar ausis!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.