Switch to your country?

Auskarai su deimantais

Auskarai su deimantais

Auskarai su deimantais - moteriškų auskarų klasika. Acredo auskarai su deimantais puikiai užbaigs Jūsų mylimosios garderobą bet kokia proga: šie auskarai tiks šventinei vakarienei, vestuvėms ar tiesiog kasdien. Auskarus taip pat galite derinti prie vestuvinio ar sužadėtuvių žiedo, nesvarbu, ar tai bus kuklūs deimančiukai, ar žadą atimantys deimantai - Acredo rasite platų pasirinkimą, kurį dar ir galėsite konfigūruoti pagal savo norus.

Dar vienas Jūsų meilės simbolis - auskarai su deimantais

Acredo siūlo rinktis iš įvairių metalų ir formų auskarų su deimantais. Auskarams pasirinkite labiausiai Jūsų odos spalvai tinkantį ir Jūsų asmenybę atspindintį metalą - auksas pabrėš Jūsų ypatingą ir vertingą meilę, o universali balto aukso juvelyrika bus puiki kompanjonė Jūsų vestuviniams žiedams.
Savo meilę taip pat galite išreikšti keisdami mažų auskarų formą,

pavyzdžiui, pasirinkdami žvaigždutės formos pagrindą su 6-iomis, deimantą laikančiomis, kojelėmis. Nuskinkite žvaigždes savo mylimąjai!

Viskas pagal Jūsų poreikius

Jeigu norite pridėti papildomą asmenišką detalę, arba jeigu jau susikūrėte savo vestuvinius žiedus, su Acredo konfigūratoriumi galite susikurti ir savo auskarus su deimantais. Kuklūs auskariukai ar didesni auskarai - baltas auksas ar platina - kvadratiniai ar apvalūs brangakmeniai: rinkitės iš šių ir kitų detalių naudodamiesi mūsų konfigūratoriumi, o pokyčius iškart matykite savo ekrane. Mūsų konsultantės Jums mielai parodys kaip atrodytų Jūsų auskarai ir aptars galutines detales. Jūs esate savo vestuvių ir santuokos kalviai - būkite atsakingi ir už savo sužadėtuvių ar vestuvių žiedus bei derančius auskarus. Acredo konfigūratorius suteikia Jums galimybę savo unikalias idėjas paversti realybe!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.