Switch to your country?

Pakabukai su deimantais

Vėriniai su deimantais

Acredo pakabukas su deimantu - puiki dovana, jeigu norite, kad Jūsų amžinos meilės simbolis būtų nešiojamas tiesiai virš širdies. Deimantų vėrinys, kita vertus, asocijuojasi su Jūsų turtinga meile; šis papuošalas paryškins Jūsų dekolte ir pritrauks susižavėjusius žvilgsnius tiek darbinėje aplinkoje, tiek ypatingomis progomis. Mūsų aukščiausios kokybės deimantų vėriniai dera prie visų aprangos stilių ir mados tendencijų - tai tikrai išskirtinė dovana išskirtiniam žmogui.

Acredo vėriniai ir pakabukai su deimantais: unikalūs kaip Jūsų meilė

Savo pakabuką su deimantu galite derinti prie jau turimo sužadėtuvių žiedo ar auskarų - tereikia išsirinkti patinkantį deimanto įstatymo būdą. Išduosime paslaptį: tokios juvelyrikos deimantams labai tinka išlenkti uždari kastai, o neįprastas dizainas Jūsų deimantui suteikia papildomo žavesio.

Siūlome rinktis iš gyvatėlės arba pynutės tipo grandinėlių. Deimantas, įstatytas į 6 kojeles, atrodo ypač gražiai kartu su pynutės formos grandinėle, kuri gali būti vienspalvė arba balto ir geltono aukso kombinacija.

Vėrinys su deimantu - ypatingas Jūsų asmenybės simbolis

Pakabukas su deimantu yra bene vienintelis dalykas, kurį glausite taip arti savo širdies, kaip ir savo antrąją pusę. Pabrėžkite savo išskirtinumą dar labiau ir susikurkite savo pakabuką naudodamiesi Acredo konfigūratoriumi. Kurdami pakabuką nebijokite eksperimentuoti su skirtingais brangakmeniais ir jų spalvomis bei skirtingomis grandinėlių formomis - išsirinkite tai, kas labiausiai atspindi Jus. Jeigu apsilankysite mūsų parduotuvėje, mūsų konsultantės mielai pademonstruos kaip atrodytų Jūsų pasirinkti variantai ir padės sudėti paskutinius dizaino taškus. Jūsų pakabukas su deimantu spinduliuos ne tik meile, bet ir individualumu.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.