Switch to your country?

Filosofija

Sužinokite daugiau apie Acredo

Meilė - mūsų variklis. Tai meilė tarp dviejų žmonių ir meilė mūsų gaminamam produktui.

Kiekvienas žmogus ir ryšys tarp jų yra unikalus. Todėl rinkdamiesi Acredo suderinsite išskirtinį individualumą ir aukščiausią kokybę.

Gamybos tradicijos

Jūsų papuošalo gamyba

Kiekvienas papuošalas, nuo savo gamybos pradžios iki pabaigos, pereina per daug rūpestingų profesionalų rankų. Mūsų lydymo meistrai, auksakaliai, brangakmenių statytojai ir poliruotojai dirba su pačia didžiausia meile ir atidumu.

Sukurta su meile

Sužinokite daugiau

Aukščiausia kokybė

Atraskite kažką naujo

Kiekvienas papuošalas turi savo išskirtinę simboliką. Papuošalų pagalba pasakojamos įvairios istorijos - kartais net iš vienos kartos į kitą. Kad padėtume Jums išlaikyti šias tradicijas, norime kurti kuo aukštesnės kokybės papuošalus, kuriais galėtumėte džiaugtis dar ilgai.

Didžiausias komfortas

Patarimai, kaip išsirinkti žiedo dydį

Acredo rasite įvairiausių žiedų - nuo siaurų, puikiai tinkančių rafinuotiems pirštams iki plačių, modernių žiedų. Žiedo patogumas taip pat priklauso nuo žiedo vidinės formos. Jeigu jaučiatės neužtikrintai arba turite klausimų - užsukite pas mus, mūsų konsultantės mielai Jums padės.

Graviravimas

Leiskite Jus įkvėpti

Rinkitės klasikinę datos ir vardų kombinaciją žiedo viduje arba būkite kūrybingi ir išgraviruokite ką nors asmeniško, galbūt netgi žiedo išorėje. Ką bepasirinktumėte - esame tam, kad padėtume Jums sukurti Jūsų svajonių žiedą.

Acredo - laiko patikrinta kokybė

Čia susitinka aukščiausia meistrystė ir naujausios technologijos

Acredo rasite vietos ir tradicijoms, ir modernioms technologijoms, ir tai atsispindi ne tik mūsų dizainuose, bet ir gamybos procesuose. Visa mūsų gamyba vykdoma Pforzheime, Vokietijoje, laikrodžių ir juvelyrikos sostinėje. Ilgametis mūsų partneris sužadėtuvių, vestuvinių ir amžinybės žiedų gamyboje, „EGF Manufaktur“, skaičiuoja ilgametę patirtį juvelyrikos srityje, ir yra pirmasis vestuvinių žiedų gamintojas, apdovanotas Pforzheimo Juvelyrikos Technologijų Instituto kokybės sertifikatu. Jūsų išskirtinių papuošalų gamyba - aukščiausios meistrystės ir naujausių technologijų derinys. Nepakartojama darbo kokybė ir pačios geriausios kokybės medžiagos yra svarbiausi Acredo kriterijai, norint pagaminti papuošalus, kurie tarnaus visą gyvenimą.

Tikslumas, laiko patvirtinta kokybė ir atsidavimas

Ne visi gamintojai yra vienodi. Savo papuošalus patikėdami „EGF Manufaktur“ esame užtikrinti ne tik dėl aukščiausios kokybės darbo ir meistrystės, bet ir dėl didelio atsidavimo gaminant kiekvieną papuošalą.

Papuošalai su deimantais - tai amžinos meilės, intymaus ryšio tarp dviejų žmonių, ištikimybės ir laimės simbolis. Būtent šios sąvokos įkvepia mūsų darbuotojus. Neatsilikdami nuo stiliaus, architektūros ir meno tendencijų, gaminame aukščiausios kokybės, stilingus ir emocingus papuošalus. Tai yra papuošalai, kuriuos kuriame kaip mūsų amžinos meilės Jums simbolį.

Žiedai iš Acredo - aukščiausios kokybės garantas

Rinkdamiesi Acredo žiedus, esate užtikrinti, kad visi gamybos procesai ir medžiagų atrinkimas vyks vienoje vietoje, kadangi savo kuriamais papuošalais rūpinamės nuo pat pradžios iki pabaigos. Lydinių paruošimas, jų apdirbimas ir gryninimas, gaminio litavimas, brangakmenių statymas, graviravimas ir poliravimas - viskas atliekama mūsų darbuotojų „EGF Manufaktur“ gamykloje. Tuo pačiu metu, stengiamės užtikrinti, kad Jūsų žiedai būtų patys patogiausi, jų paviršiai būtų apdorojami specialiais kietinimo metodais, o juose blizgėtų išskirtinės kokybės brangakmeniai ir kruopščiausiai išdirbtos detalės - viską darome tam, kad padėtume Jums susikurti patį unikaliausią žiedą, tokį pat išskirtinį, kaip Jūsų meilė.

Atsidavimas tvarumui

Sužinokite daugiau

Acredo juvelyrikos gamintojų „EGF Manufaktur“ ir mūsų įmonės filosofija vadovaujasi nepalenkiama kokybe ir tvarumu. „EGF Manufaktur“ priklauso RJC (Responsible Jewellery Council - Atsakingos juvelyrikos tarybai) nuo 2017 m. ir vadovaujasi RJC kilmės patvirtinimo standartu.

RJC Zertifikat

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.