Switch to your country?

„Acredo dizainai yra šiuolaikiški, stiprūs ir išraiškingi, bet tuo pačiu kupini elegancijos ir nebanalūs.“
Katharina Heubach, dizainerė

Mūsų dizainų filosofija

„Acredo dizainai yra šiuolaikiški, stiprūs ir išraiškingi, bet tuo pačiu kupini elegancijos ir nebanalūs.“
Katharina Heubach, dizainerė

Visi Acredo modeliai, kuriuos rasite mūsų internetinėje svetainėje arba fizinėse parduotuvėse yra įkvėpimo šaltinis Jūsų unikaliems dizainams.

Jūsų idėjos mums svarbiausios. Jūs norite pačio nuostabiausio žiedo ir mes tai padėsime įgyvendinti - nesvarbu, kokį stilių pasirinksite: romantišką, elegantišką, natūralų ar modernų...

Savo tikslus galime pasiekti tik mūsų talentingų dizainerių atsidavimo ir užsidegimo dėka - jie nuolat ieško naujų idėjų ir kuria naujus modelius, kurie tiks nešioti visą likusį gyvenimą.

Klasikinės ir modernios technologijos

Išvysčius dizaino idėją, pirmieji eskizai yra paišomi ranka, jie keičiami ir perpiešiami iki kol išnaudojamos visos dizaino galimybės.

Į kūrybinį procesą įliejama tiek širdies, tiek matematinių gebėjimų.

Išrinkus tinkamiausius modelius, detalės perkeliamos iš popieriaus į CAD programą, kurioje jie susisteminami iki tobulumo.

Medžiagų atranka

Nors naudodamiesi Acredo konfigūratoriumi visiems dizainams galite parinkti skirtingas spalvas, mes iš anksto atrenkame mūsų modeliams tinkamas medžiagas ir atspalvius.

Mūsų klientų skoniai ir norai keičiasi, ir į visa tai privalome atsižvelgti. Vestuvinių žiedų karaliumi laikytas geltonas auksas po truputį išstumiamas iš rinkos baltų tauriųjų metalų, todėl siūlome įvairius baltų ir kitų atspalvių lydinių derinius.

Pastaraisiais metais sužadėtuvių žiedų svarba įgavo pagreitį - jie neretai yra derinami su vestuviniais žiedais, kurie, savo ruožtu, tampa plonesni. Mūsų siūlomus žiedų komplektus galite apžiūrėti Chorus kolekcijoje.

Mūsų dizaineriai taip pat daug laiko skiria deimantų ir kitų brangakmenių kokybei. Balti ir spalvoti deimantai atveria neribotas galimybes - bet mūsų juvelyriką puošia tik aukščiausios kokybės brangakmeniai.

Nuo idėjos iki realybės

Modelio pagaminimas paverčia idėją realiu gaminiu. Dizaineriai, dirbdami kartu su mūsų juvelyrais, sukuria nuostabiausius papuošalus.

Mūsų novatoriškumas neleidžia mums sėdėti vietoje ir kartais net verčia peržengti visas įmanomas ribas tam, kad ištirtume naujas juvelyrikos teritorijas. Mūsų entuziazmas yra ta jėga, kuri mums neleidžia nurimti, kol nerandame tinkamo sprendimo.

Kitas iššūkis - dizaino ir konfigūracijų suderinamumas, kuriam prireikia aukščiausio lygio sistematiškumo.

Konfigūratoriaus vadovas

  • Profilis - vienas svarbiausių dizaino elementų, kuris taip pat atsakingas už dėvėjimo komfortą.

  • Paviršiaus tekstūra keičia žiedo išvaizdą. Rinkitės nuo klasikinio poliravimo iki individualaus kalstymo - pasirinkimas didelis.

  • Paviršiaus tekstūra keičia žiedo išvaizdą. Rinkitės nuo klasikinio poliravimo iki individualaus kalstymo - pasirinkimas didelis.

  • Rinkitės iš įvairiausių brangakmenių įstatymo būdų.

Išskirtiniai gaminiai

Mes visada esame be galo patenkinti naujais Acredo modeliais. Kai visos idėjos sugeneruojamos, techniniai procesai užbaigiami ir modelis detaliai paruošiamas, kiekvienas iš šių modelių turi praeiti mūsų ekspertų patikrą. Tik tuomet modelis gali būti keliamas į kolekcijas ir pristatomas mūsų tinklalapyje bei partnerių parduotuvėse.

Dėl visų griežtų procesų, naujo dizaino sukūrimas apytiksliai užima nuo kelių mėnesių iki pusės metų. Tačiau tikro kūrėjo darbo malonumas - klientų įvertinimas. Mūsų dizaineriams niekas nesukelia daugiau motyvacijos negu žinojimas, kad jų sukurtas dizainas, radęs savo tinkamą savininką, bus nešiojamas dar labai ilgai ir teiks pačius nuostabiausius prisiminimus.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.