Switch to your country?

Tradicinė gamyba

Jūsų papuošalų gamyba

Sukurta su meile

Norite susikurti savo papuošalą? Jūsų patogumui, Acredo siūlo rinktis iš daugybės modelių, kuriuos galite modifikuoti pagal savo poreikius. Juos apžiūrėti galite mūsų fizinėse partnerių parduotuvėse arba internetiniame puslapyje.

Visi Acredo papuošalų modeliai gimsta mūsų kūrybingos ir patyrusios dizainerių komandos dėka.

„Acredo dizainai yra šiuolaikiški, drąsūs ir išraiškingi, bet tuo pačiu metu nestokojantys elegancijos ir inovatoriškumo“, Katharina Heubach, dizainerė.

Su šia filosofija gimsta visi mūsų dizainai. Mes nuolat ieškome balanso tarp tobulų proporcijų ir unikalaus grožio.

Geriausi dizainai į rinką patenka gavus mūsų juvelyrų patvirtinimą - tik tuomet jų pagamintus modelius galite apžiūrėti mūsų parduotuvėse.

Viskas prasideda nuo kibirkšties

Jūsų papuošalo gamyba prasideda nuo lydinio paruošimo.

Pirmiausia, kiekvienas lydinys reikalauja konkretaus skirtingų metalų kiekio. Pagal mūsų specialistų apskaičiuotas formules, keli gryni taurieji metalai yra lydomi kartu labai aukštoje temperatūroje iki kol išgaunama vientisa masė.

Norint pasiekti geriausius rezultatus, šiam procesui reikalinga aukšta kompetencija ir kruopštumas.

Skirtingai negu kiti gamintojai, galime pasigirti, kad lydinius gaminame patys mūsų gamykloje Pforzheime, Vokietijoje. Dėka šios galimybės ir per 80 veikimo metų ištobulintų žinių, galime didžiuotis būdami vieni didžiausių rinkos lyderių.

Nuo modelio iki Jūsų svajonių papuošalo

Kadangi norime, kad mūsų gaminami žiedai tarnautų Jums kaip įmanoma ilgiau, juos gaminame truputį kitokiais metodais negu auskarus, pakabukus ar vėrinius.

Jūsų pasirinktas modelis pirmiausia gaminamas iš vaško. Vaškinis modelis patalpinamas specialioje vonelėje, kuri yra užpildyta įliejimo medžiaga. Vonelė yra išdeginama, o jai kaistant išbėgęs vaškas sukuria papuošalo negatyvą.

Toliau, negatyvas užpildomas metalo lydiniu, o jam sukietėjus nuimamas įliejimo medžiagos modelis. Visos nereikalingos jungiamosios dalys yra pašalinamos ir juvelyras toliau dirba ties atlieto gaminio paviršiaus apdirbimu.

Brangakmenių statymas

Brangakmenių įstatymas į žiedą - viena sudėtingiausių ir atsakingiausių gamybos dalių.

Norint tinkamai įstatyti brangakmenį reikia ne tik tvirtų rankų ir didelio susikaupimo, bet ir tam specialiai skirtų mikroskopų.

Klasikinis brangakmenio statymo būdas - 4 arba 6 kojelės, laikančios brangakmenį. Norintys optiškai padidinti deimanto apimtį dažniausiai renkasi uždarą kastą, kuris sušvelnina atskirtį tarp brangakmenio ir žiedo pagrindo.

Jeigu esate nepataisomi romantikai, siūlome brangakmenius įstatyti į širdelės formos kojeles.

Jeigu nuspręsite rinktis sužadėtuvių žiedą, kuris gaminamas iš dviejų formų, garantuojame, kad žiedo pagrindas bus toks pat tvirtas, kaip ir Jūsų vestuvinio žiedo, o brangakmenio įstatymo būdų pasirinkimas tik padidės.

Išduosime paslaptį: mūsų juvelyrams labai patinka dirbti su dideliais centriniais brangakmeniais, o žiedo pagrindus puošti mažesniais brangakmeniais. Juk žiedas atgyja tuomet, kai jį papuošia deimanto akis.

Deimantų magija

Brangakmenių statytojai rūpinasi ne tik brangakmenio įstatymo kokybe, bet ir pačiu brangakmeniu, todėl jų darbas yra itin atsakingas.

Acredo siūlo platų brangakmenių formų pasirinkimą: apvalūs briliantai, širdelės formos deimantai, stačiakampio formos „Baguette“ ir kvadrato formos „Princess“ deimantai yra populiariausi mūsų klientų favoritai.

Nepriklausomai nuo brangakmenio formos, kiekvienas jų, patekęs į mūsų gamyklą, yra kruopščiai patikrinamas mūsų ekspertų. Tik taip galime užtikrinti, kad Jus pasiekiantys deimantai atitinka aukščiausios kokybės standartus.

Individualus graviravimas

Jūsų patogumui, Acredo siūlo 10 skirtingų tiesių ir pasvirų šriftų Jūsų užrašams.

Naudodamiesi moderniausiais lazeriais galime išgraviruoti Jūsų pasirinkitą tekstą, datą ar piešinį - Jūsų fantazijos galimybės čia neribojamos.

Galite rinktis išgraviruoti Jūsų pirmo susitikimo datą, Jūsų sužadėtuvių ar vestuvių datą, vienas kito vardus, pravardes, Jums reikšmingas frazes - kas tik Jums atrodo prasminga ir kels džiaugsmą kiekvieną dieną.

Paviršiaus apdirbimas

Klasikinis sužadėtuvių žiedas su deimantu gali būti ne tik balto aukso, geltono aukso ar iš platinos, bet ir profesionaliai nupoliruotas papildomam spindesiui išgauti.

Jeigu pageidaujate išskirtinio žiedo pagrindo paviršiaus, siūlome gaminti žiedą iš dviejų dalių. Tokiu būdu galėsite rinktis bet kurį apdirbimo stilių, kaip pavyzdžiui grubiai kalstytą ar smėliuotą paviršių.

Paviršiaus apdirbimas yra paskutinis gamybos proceso etapas, tačiau šiam darbui atlikti reikalingas ypatingas kruopštumas, meistriškumas ir atsakingumas, kadangi žiedas yra jau beveik pagamintas.

Kokybės užtikrinimas

Jau ne kartą pabrėžėme, kad mūsų naudojami deimantai praeina ne vieną patikrą, kol galiausiai pasiekia Jūsų rankas. Tos pačios nuomonės esame ir apie mūsų gaminius - kiekvienas pagamintas papuošalas praeina papildomas patikras, kurių metu patikrinama papuošalo kokybė ir atitikmenys.

Po mikroskopu ištiriama kiekviena detalė: storis, plotis, intarpai, profilis, paviršius, brangakmenio įstatymas ir graviravimas.

Norime Jus užtikrinti, kad Jūsų sukurtas papuošalas savo gamybos metu keliavo tik per profesionalias rankas. Jį su didžiausia meile, patirtimi ir užsidegimu gaminome „EGF Manufaktur“ gamykloje Pforzheime, Vokietijoje.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.