Switch to your country?

Meilė - Acredo variklis. Tai meilė tarp dviejų žmonių ir meilė mūsų gaminamiems produktams.

Apie mus

Meilė - Acredo variklis. Tai meilė tarp dviejų žmonių ir meilė mūsų gaminamiems produktams.

Čia susitinka tradicijos ir naujausios technologijos, amžinai išliekanti vertė ir aukščiausios kokybės standartai.

Acredo gali didžiuotis:
- išskirtiniais dizainais
- nuostabiomis formomis ir išskirtiniu komfortu
- neįprastais brangakmeniais ir aukščiausios kokybės įstatymais
- kūrybine laisve naudojantis mūsų konfigūratoriumi
- aukščiausiais gamybos standartais

Kūrybinė laisvė ir individualumas

Acredo atstovauja naują požiūrį į vestuvinius žiedus ir juvelyriką. Mes esame įsipareigoję užtikrinti, kad Jūsų vestuviniai žiedai bus tokie pat unikalūs, kaip ir Jūsų meilė. Nes vestuviniai žiedai - tai amžinybės kartu garantas ir mes norime, kad mūsų kartu su Jumis sukurti žiedai atitiktų visus Jūsų lūkesčius.

Ilga meistrystės patirtis, kūrybinis lankstumas ir aukščiausios kokybės medžiagos išskiria Acredo iš kitų juvelyrikos gamintojų. Subtilus vingis, tobuloje vietoje įstatytas brangakmenis, spalvų žaismas - mes tikime, kad net ir pačios mažiausios detalės yra svarbios. Kiekvienas papuošalas yra išskirtinis, ypač jeigu sukūrėte jį patys. Juk papuošalas - pats gražiausias būdas parodyti savo jausmus.

Tobulumas ir kruopštumas

Sužadėtuvių žiedas yra pats tyriausias pažadas. Tai nuostabių emocijų simbolis, skirtas amžinam gyvenimui. Norėdami, kad Jūsų žiedai tarnautų Jums kaip įmanoma ilgiau, siekiame Jūsų papuošalus gaminti su didžiausiu kruopštumu - iki tobulybės.

Ilgametė meistrų patirtis ir išskirtiniai, bet laikui nepavaldūs dizainai yra kuriami mūsų gamykloje Pforzheime. Mūsų specialistai dirba su dideliu atidumu ir begaline meile, taip sukurdami išskirtinės kokybės ir originalumo gaminius. Jūsų papuošalų svajonės pildosi visiško atsidavimo ir meilės darbui dėka.

Įkvepiantys dizainai

Laviruodami tarp minimalizmo ir prabangos, tradicijų ir modernumo, mūsų dizaineriai Jums pateikia įvairiausių kolekcijų, iš kurių galite semtis įkvėpimo savo svajonių papuošalams. Acredo simbolizuoja modernumą ir laikui nepavaldžią prabangą, todėl savo dizainus stengiame išlaikyti harmoningus, estetiškus ir neapkrautus. Mūsų kuriami modeliai - Jūsų kūrybinės laisvės pradžia.

Atsidavimas tvarumui

Sužinokite daugiau

Acredo juvelyrikos gamintojų „EGF Manufaktur“ ir mūsų įmonės filosofija remiasi nepriekaištinga kokybe ir tvarumu. Nuo 2017 m. „EGF Manufaktur“ priklauso RJC (Responsible Jewellery Council - Atsakingos juvelyrikos tarybai) ir laikosi RJC kilmės patvirtinimo standartų.

RJC Zertifikat

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.