Switch to your country?

Acredo garantas

Acredo rasite vietos ir tradicijoms, ir modernioms technologijoms, nekintančiai vertei ir aukščiausios kokybės standartams. Kiekvienas mūsų pagamintas produktas Jums tai gali tik patvirtinti.

Mes nesustojame plėsti savo siūlomų dizainų pasirinkimo ir norime Jums pasiūlyti kuo didesnę kūrybinę laisvę konfigūruojant savo papuošalą. Mūsų puikūs IT specialistai neatsilieka nuo technologijų kaitos ir stengiasi Jūsų patirtis paversti kuo įsimintinesnėmis.

Mes labai vertiname detalius ir nuoširdžius patarimus ir nuolat dirbame su savo Acredo partneriais, norėdami jiems suteikti kuo naujesnių ir išsamesnių žinių.

Visa mūsų gamyba vykdoma Pforzheime, Vokietijoje, laikrodžių ir juvelyrikos sostinėje. Ilgametis mūsų partneris sužadėtuvių, vestuvinių ir amžinybės žiedų gamyboje, „EGF Manufaktur“, skaičiuoja 80 metų patirtį juvelyrikos srityje, ir yra pirmasis vestuvinių žiedų gamintojas, apdovanotas Pforzheimo Juvelyrikos Technologijų Instituto kokybės sertifikatu.

Patys patogiausi profiliai

Žiedo profilis - tai žiedo skersmens forma. Žiedo profilis gali būti tiesus, lengvai arba stipriai apvalintas, išgaubtas vienoje arba abiejose pusėse, arba kelių variantų kombinacija.

Norint, kad žiedas gerai dėvėtųsi, būtina įsitikinti, kad žiedo vidinė ir išorinė pusės bei šonai būtų vienodai patogūs.

Šią nelengvą užduotį esame patikėję savo dizaineriams, kurie nepailstamai dirba ties šiuo klausimu, kartais sukurdami neįprastas, bet kasdieniam nešiojimui idealiai tinkančias žiedų formas.

Maloniai kviečiame Jus užsukti į artimiausią mūsų partnerių parduotuvę ir išbandyti mūsų siūlomus profilius, kad geriau suprastumėte, kuri forma labiausiai tenkina Jūsų poreikius.

Mūsų lydiniai

Acredo gaminamos juvelyrikos kokybę, nuo pačio pirmo dizaino sukūrimo iki gamybos pabaigos, užtikriname tik mes patys. Dėl šios priežasties, net ir metalus, kuriuos naudojame savo gamyboje, lydome patys.

Lydymas - atsakingas ir įspūdį paliekantis darbas, tačiau mūsų specialistai yra ne tik kruopštūs ir dirba su pačia didžiausia meile, bet ir nebijo eksperimentuoti.

Acredo siūlo platų lydinių pasirinkimą, nuo aukso iki paladžio ir platinos. Naujausias mūsų eksperimentų rezultatas - aukso platina. Aukso platina pasižymi išskirtinai balta spalva ir ją sudaro 97,3 % grynų tauriųjų metalų, todėl šis lydinys yra grynesnis net už 950 prabos platiną. Šis lydinys, dėl savo švarumo, idealiai tinka alergiškiems žmonėms.

Lydydami įvairius metalus, gebame išgauti ne tik geltono ir balto aukso atspalvius, bet ir pilką, raudoną, rožinį ir žalią atspalvį. Kai kurie iš šių lydinių yra sukurti išskirtinai mūsų, todėl jų nerasite niekur kitur.

Vikerso kietumo testas

Kadangi žiedus nešiojame kiekvieną dieną ir norime, kad mūsų žiedai Jums tarnautų kuo ilgiau, gamyboje naudojame specialius kietinimo metodus.

Žiedo profilio kietumas nurodomas Vikerso kietumo skale (VH), metodu, kuris buvo išrastas 1925 metais „Vickers Ltd.“ ir naudojamas orlaivių pramonėje. Kietumas nustatomas matuojant naudojamos apkrovos dydį.

Vienspalvių žiedų kietumas dažniausiai yra truputį didesnis negu gaminant žiedus iš kelių lydinių. Vidutiniškai Acredo lydiniai turi nuo 180 iki 270 HV, ir tai žymi didesnį negu vidutinį lydinių kietumą.

Galime drąsiai sakyti, kad Jūsų žiedai yra pakankamai atsparūs išoriams veiksniams. Tačiau, nepaisant lydinių kietumo, norime pabrėžti, kad esant didelėms apkrovoms, žiedai gali susidėvėti greičiau, todėl norime Jus paraginti savo žiedus nešioti su meile ir nepamiršti juos atitinkamai prižiūrėti.

Deimantų magija

Mes mylime deimantus. Dėl to šiems brangakmenių karaliams skiriame patį didžiausią dėmesį.

Deimantais prekiaujama visame pasaulyje. Acredo deimantai atkeliauja tik iš patikimų šaltinių, bet visada yra kruopščiai patikrinami, kai pasieka mūsų rankas ir yra papildomai patikrinami, kai jau žiba ant Jūsų žiedo.

Acredo perka tik aukščiausios kokybės bespalvius ir baltus deimantus ir savo gaminiams naudoja tik nepriekaištingos kokybės deimantus, bei deimantus, su nežymiais intarpais, kurie matomi tik naudojant 10x mikroskopą. Taip užtikriname, kad dirbame su aukščios kokybės ir vertės deimantais, kurie visada yra gera investicija.

Visi mūsų deimantai, sveriantys daugiau negu 0,3 ct, yra sertifikuoti tarptautinių gemologijos institutų. Kadangi ne visi sertifikatai yra vienodos vertės, savo ir Jūsų papuošalus apsaugome naudodamiesi nepriklausomų, tarptautiniu mastu patvirtintų, gemologijos institutų, tokių kaip GIA, GIA ir HRD, paslaugomis.

Savo klientams suteikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas ir medžiagas, todėl visi deimantai, sveriantys daugiau negu 0,3 ct, yra idealiaus pjovimo ir atspindi širdelių ir strėlyčių formas.

Pagaminta Vokietijoje, su meile

Gaminant papuošalą, jis patenka į ne vienas mylinčias ir atsakingas rankas. Kiekvienam žiedo gamybos žingsniui reikalingi savo srities specialistai: lydinių ruošėjai, formų gamintojai, auksakaliai, brangakmenių statytojai, poliruotojai ir t.t.

Pforzheimas laikomas Vokietijos juvelyrikos ir laikrodžių gaminimo sostine dar nuo 1767 metų. Įsikūręs netoli juvelyrikos ir laikrodininkų akademijos, Pforzheimas netrūksta meistrų, technikų ir dizainerių, kurie kuria Jūsų papuošalus su pačiu didžiausiu atidumu ir meile.

Dirbdami su savo srities profesionalais ir pasitelkdami naujausias technologijas išvengiame klaidų ir dirbame sparčiai, todėl mūsų papuošalai prieinami už patrauklią kainą.

Papuošalas, pagamintas Vokietijoje, mums reiškia patikimumą, puikų dizainą ir aukščiausią kokybę.

Elegancija ir išskirtinumas

Juvelyrika visada siejama su įsimintinomis akimirkomis. Įsivaizduokite, kaip pirmą kartą atidarote savo kurto papuošalo dėžutę. O dabar įsivaizduokite, kaip pasiperšate savo antrąjai pusei ir ji atsako „Taip“.

Kiekvienas Acredo produktas pateikiamas elegantiškoje dėžutėje, kuri bet kokiai akimirkai suteiks išskirtinį prabangos ir nuostabos jausmą.

Auksiniai ir neutralių rusvų spalvų tonai supa Jūsų papuošalą, kuris tampa pagrindiniu dėmesio objektu.

Norint užtikrinti Jūsų papuošalo saugumą, pirkdami vestuvinius žiedus su jais gausite ir specialius maišelius, kuriuose rasite visus reikalingus sertifikatus ir priežiūros instrukcijas.

Atsidavimas tvarumui

Sužinokite daugiau

Acredo juvelyrikos gamintojų „EGF Manufaktur“ ir mūsų įmonės filosofija remiasi nepalenkiama kokybe ir tvarumu. Nuo 2017 m. „EGF Manufaktur“ priklauso RJC (Responsible Jewellery Council - Atsakingos juvelyrikos tarybai) ir laikosi RJC kilmės patvirtinimo standartų.

RJC Zertifikat

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.