Switch to your country?

Mūsų teikiamos paslaugos

Sužinokite daugiau

Mūsų pašaukimas

Žiedai, auskarai ir vėriniai - kai kurie iš jų tarnauja mums kiekvieną dieną. Kad išlaikytumėte pirminį papuošalų spindesį, lyg būtumėte juos įsigiję dar vakar, patariame profilaktiškai tikrinti ir valyti savo papuošalus.

Norime, kad savo papuošalais džiaugtumėtės kaip įmanoma ilgiau. Jūsų papuošalai - tai ne tik materialaus pasaulio vertybė, bet ir prisiminimai, kurie Jums suteikia džiaugsmo kiekvieną dieną.

Apsilankykite mūsų partnerių salonuose ir pasinaudokite mūsų paslaugomis. Nekantraujame susitikti!

Žiedų modeliai

Kurdami savo unikalų žiedą, susidursite su įvairiausiomis galimybėmis, tačiau, turėsite nuspręsti ir dėl svarbiausių detalių. Turėsite išsirinkti žiedo storį, plotį, spalvą, brangakmenių dydžius, statymus ir t.t. Kai kurie sprendimai bus lengvi, kiti - sunkesni.

Acredo partnerių parduotuvėse rasite žiedų modelių, kurie padės Jums apsispręsti priimant sunkų sprendimą ar kilus įvairiems klausimams. Šie žiedų modeliai gaminami iš sidabro ir atitinka visas įmanomas formas, pločius, storius ir kitas charakteristikas, kurias galite pasirinkti naudodamiesi mūsų konfigūratoriumi, todėl galėsite susipažinti su savo būsimu žiedu gyvai ir pajusti, ar jis tinka Jums.

Jeigu norite užsisakyti žiedo modelį, jo gamyba truks apie 14 dienų, todėl prašome susiplanuoti savo laiką. Modelio kaina bus įtraukta į galutinio gaminio kainą. Jeigu sugalvosite modelį keisti ir pridėti papildomų detalių, tai galima padaryti už papildomą kainą.

Juvelyrikos priežiūra

Sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai, nešiojami kiekvieną dieną, su laiku neišvengiamai įgis šiokius tokius nusidėvėjimo ženklus. Juk kiekvieną dieną dirbame rankomis - tvarkomės namuose, spaudžiame durų rankenas, kilnojame sunkius daiktus ir t.t. Visi šie darbai ir veiksniai turi įtakos mūsų papuošalams, ypač žiedams.

Dėl šių priežasčių siūlome profilaktiškai apsilankyti mūsų partnerių salonuose, kur Jūsų papuošalus ne tik apžiūrėsime, bet, jeigu reikia, ir išvalysime.

Jeigu norite savo papuošalo švarumu rūpintis patys - mūsų salonuose galite įsigyti poliravimo rankšluostukus ar matinimo kempinėles.

Rekomenduojame auksinius papuošalus retkarčiais pamerkti į šilto vandens vonelę ir nusausinti juos naudojant poliravimo ranšluostukus.

Nenešiojamus papuošalus rekomenduojame laikyti minkštai ir atskirtus vieną nuo kito.

Brangakmenių ir įstatymo patikros

Dauguma šiuolaikinių vestuvinių žiedų yra su vienu arba daugiau brangakmenių. Juvelyrikoje brangakmeniai užima solidžią dizainų dalį ir visuomet patraukia dėmesį.

Norint išsaugoti brangakmenių spindesį, rekomenduojama profilaktiškai tikrinti brangakmenius ir jų įstatymų kokybę. Acredo, norėdami užtikrinti Jūsų žiedo ilgaamžiškumą, taip pat siūlo šią paslaugą.

Mineralų kietumui žymėti naudojama Moso skalė, kurios ribos siekia nuo 1 iki 10 balų.
Deimantai yra kiečiausias mineralas ir Moso skalėje siekia 10 balų. Korundas, kurio klasei priklauso safyrai, Moso skalėje siekia 9 balus. Dėl šios priežasties, Acredo siūlo papuošalams naudoti ne tik deimantus, bet ir safyrus.

Brangakmenio įstatymas gali būti pažeistas dėl įvairių mechaninių veiksnių. Pažeidus įstatymą, galite pamesti ir patį brangakmenį. Kad išvengtumėte šių nelaimių, rekomenduojame profilaktiškai tikrinti savo žiedų kokybę Acredo partnerių salonuose.

Profesionalus atnaujinimas

Laikas daro įtaką ne tik žmonių, bet ir papuošalų išvaizdai. Bėgant laikui, originalus poliruotas papuošalo paviršius gali tapti matinis, o matinis paviršius ima labiau blizgėti.

Metalo susidėvėjimas priklauso ne tik nuo nešiojimo sąlygų, bet ir nuo pačio metalo kietumo. Nuo lydinio kietumo priklauso ir jo atnaujinimo galimybės.

Atnaujinant auksinius gaminius, nuo gaminio nušlifuojami itin ploni paviršiaus sluoksniai, o atnaujinant kietesnius metalus, tokius kaip platina ar paladis, užtenka švelnaus pašveitimo.

Jeigu norite atsinaujinti savo juvelyrikos gaminius ir išsaugoti jų spindesį, nebijokite kreiptis į mus - Jūsų žiedo atnaujinimą patikėsime tik pačioms profesionaliausioms rankoms.

Žiedo dydžio keitimas

Yra keletas priežasčių, dėl kurių galite norėti pakeisti žiedo dydį. Galbūt nusprendėte žiedą nešioti ant kito piršto, o galbūt pakito Jūsų svoris.

Įprastai moteriškų žiedų dydžiai varijuoja nuo 5 iki 7, o vyriškų - nuo 8 iki 11. Jeigu Jūsų pirštai yra storesni arba plonesni - nieko tokio, tikrai galėsime pagaminti tokio dydžio žiedą, kokio Jums reikės.

Žiedo dydžio keitimo sudėtingumas labai priklauso nuo žiedo modelio. Klasikinius vienspalvius žiedus keisti yra daug lengviau negu žiedus su brangakmenių juostomis. Tokiais atvejais, neretai tenka perdaryti visą žiedą.

Tačiau, jeigu nusprendėte, kad būtinai norite pakeisti žiedo dydį - nebėda. Užsukite į artimiausią mūsų partnerių parduotuvę ir pasikonsultuokite.

Acredo dėžutė

Papuošalo saugumas ir tobulas pateikimas - dažnai nuvertinami faktoriai. Tačiau Acredo pasirūpino visomis detalėmis, ir dėl to sukūrė išskirtinius Acredo dėklus-dėžutes.

Auksiniai ir neutralių rusvų spalvų tonai neužgožia papuošalo grožio, o dėklo vidaus medžiaga yra ne tik maloni prisilietimui, bet ir suteikia Jūsų papuošalui puiką apsaugą.

Pirkdami vestuvinį žiedą, papildomai gausite mažą maišelį, kuris papildomai apsaugos Jūsų papuošalą. Jame taip pat rasite visus reikalingus sertifikatus ir gaminio priežiūros instrukcijas.

Konsultacijos laiko rezervacija

Mums labai svarbu suteikti Jums pačią išsamiausią informaciją ir duoti pačius naudingiausius patarimus. Džiaugiamės galėdami Jums padėti ir prašome Jūsų konsultacijai skirti kuo daugiau laiko.

Jeigu norite rezervuoti laiką konsultacijai - prašome susisiekti su artimiausia Acredo partnerių parduotuve. Ypatingai rekomenduojame rezervuoti laiką, jeigu konsultacijos norite vakare arba savaitgaliais.

Rezervuoti laiką konsultacijai galite paskambinę mums, išsiuntę el. žinutę arba pasirinkę laiką mūsų online kalendoriuje - sėkmingos rezervacijos metu visada Jums atsiųsime patvirtinimą. Mūsų konsultantai Jums skirs bent valandą laiko, kurio metu galėsite aptarti visus iškilusius klausimus ir po truputį pradėti kurti savo svajonių papuošalą.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.