Switch to your country?

Jūsų vestuvinių žiedų gamyba

Auksinės tradicijos ir šiuolaikinės technologijos

Lydiniai

Lydinio gamyba - pirmas žingsnis Jūsų svajonių žiedo link.

Acredo gaminamos juvelyrikos kokybę, nuo pačio pirmo dizaino sukūrimo iki gamybos pabaigos, užtikriname tik mes patys. Dėl šios priežasties, net ir metalus, kuriuos naudojame savo gamyboje, lydome patys.

Lydymas - atsakingas ir įspūdį paliekantis darbas, tačiau mūsų specialistai yra ne tik kruopštūs ir dirba su pačia didžiausia meile, bet ir nebijo eksperimentuoti.

Acredo siūlo platų lydinių pasirinkimą, nuo aukso iki paladžio ir platinos. Naujausias mūsų eksperimentų rezultatas - itin vertinga aukso platina.

Lydydami įvairius metalus, gebame išgauti ne tik geltono ir balto aukso atspalvius, bet ir pilką, raudoną, rožinį ir žalią atspalvį. Kai kurie iš šių lydinių yra sukurti išskirtinai mūsų, todėl jų nerasite niekur kitur.

Nuo lydinio iki žiedo ruošinio

Pirmiausia, lydinio luitai išliejami iš itin aukštoje temperatūroje suskystintų metalų.

Lydinio luitai ploninami juos valcuojant iki reikiamo standumo. Taip užtikrinama, kad lydinys bus pakankamai standus ir atsparus, kai jį mūvėsite.

Išgavus reikiamą lydinio standumą, naudojant didelę mechaninę jėgą iš plokštės išmušamas žiedo ruošinys. Tai yra efektyviausias vestuvinių žiedų gaminimo būdas, kadangi išmušant vientisą žiedo formą, jos nereikia lituoti.

Toliau seka įvairūs mechaniniai ir rankiniai žiedo apdirbimo procesai.

Dėka mūsų specialių kietinimo metodų, galime didžiuotis kokybiškais ir patvariais žiedų pagrindais.

Mūsų klientų išskirtinumas ir kūrybiškumas yra neišsenkantis mūsų įkvėpimo šaltinis.

Nuoširdžiai tikimės, kad nešiodami savo papuošalus galėsite pajusti su kokia begaline meile ir atsidavimu kuriame savo gaminius.

Žiedas įgyja formą

Sekantis žingsnis - žiedo ruošiniui suteikti jo individualią profilio formą ir reikiamą dydį.

Žiedo tekinimas gali būti atliekamas rankiniu būdu arba naudojant šiuolaikiškas CNC stakles. Pasitelkus Jūsų įvestus konfigūracijos duomenis, ištekinama reikalinga žiedo forma, plotis ir storis. Likusios nepanaudotos ar nupjautos lydinio dalys yra perdirbamos.

Jeigu Jūsų dizainas su intarpais, reikalingos detalės yra išpjaustomos deimantiniais įrankiais. Šis procesas reikalauja didelės koncentracijos ir tikslumo.

Po kiekvieno atlikto žingsnio Jūsų žiedas yra kruopščiai patikrinamas mūsų specialistų.

Brangakmenių įstatymas

Kruopščios rankos ir tikslumas - svarbiausi mūsų brangakmenių statytojų įrankiai.

Acredo Jums siūlo platų brangakmenių formų ir statymų pasirinkimą. Briliantai, „Princess“ ir „Baguette“ formos deimantai, bei širdelės formos deimantai - jie visi turi ne tik būti saugiai įstatyti į žiedo pagrindą, bet ir puikiai derėti prie jo.

Uždaras kastas - brangakmenis įleidžiamas į žiedo pagrindą, kuris yra iš anksto pragręžiamas. Brangakmenis ties plačiausia savo dalimi užspaudžiamas metalo plokšte, kuri vizualiai padidina brangakmenį.

Karūna - brangakmenis laikomas keturiomis kojelėmis, išpjautomis iš tauriojo metalo. Šis įstatymas sukuria kvadratiškumo įspūdį ir tinka tiek pavieniams brangakmeniams, tiek deimantų juostoms.

Atviras kanalas - į iš anksto išfrezuotą kanalą be tarpų sudedami brangakmeniai, kurie laikomi tik iš apačios ir viršaus. Taip sudaromas plūduriavimo įspūdis.

Blizgantis ar matinis

Akinantis metalo blizgėjimas išgaunamas poliravimo metu. Ši užduotis reikalauja išskirtinio kruopštumo.

Mūsų profesionalių poliruotojų akys yra daug vertingesnės negu mechaniniai apskaičiavimai. Poliravimas - tikro meistro reikalaujantis darbas.

Paviršiaus struktūra gali tapti svarbiu dizaino elementu.

Klasikinis žiedo blizgėjimas išgaunamas jį poliruojant. Tačiau, jeigu Jums labiau patinka subtilesni, tekstūriniai paviršiai, galite rinktis iš smėliuotų ar standartinių matinių paviršiaus užbaigimų.

Kalstyti, braižyti ar traiškyti paviršiai suteiks Jūsų žiedams drąsesnį, išskirtinį įvaizdį.

Graviravimas

Kiekvienas papuošalas įgis nepakartojamą simbolinę reikšmę, jeigu jį išgraviruosite. Modernios lazerių technologijos leidžia išgraviruoti ne tik klasikinius užrašus, bet ir ranka pieštus ar rašytus simbolius.

Kiekvienas graviravimas reikalauja ypatingo kruopštumo ir atidumo. Nors ir graviravimą atliekame mechaniškai, labai svarbu tinkamai nustatyti žiedo poziciją ir kampą.

Jūsų asmenines žinutes paliekame tik profesionalų rankoms, todėl galime užtikrinti, kad šios žinutės tikrai pasieks Jūsų širdis.

Kokybės patikrinimas

Jau minėjome, kad kiekvienas brangakmenis, patenkantis į mūsų rankas, yra kruopščiai patikrinamas mūsų specialistų. Lygiai tokią pačią praktiką taikome ir savo užbaigtiems gaminiams - kiekvienas pagamintas papuošalas privalo praeiti kokybės patikrinimą.

Kiekviena papuošalo detalė yra tikrinama po mikroskopu: storis, plotis, profilio forma, paviršius, brangakmenio įstatymas ir graviravimas.

Kadangi mylime savo darbą, kiekvienas mums patikėtas papuošalas savo gamybos metu praeina pro ne vienas mylinčias rankas. Visi mūsų meistriškai pagaminti papuošalai gimsta „EGF Manufaktur“ Pforzheime, Vokietijoje.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.