Switch to your country?

Kurkite. Derinkite. Plėskite.

Didinkite savo laimę su Acredo žiedų rinkiniais.

Žiedų rinkinys susideda iš dviejų ar daugiau žiedų, nešiojamų ant to pačio piršto. Kiekvienas žiedas yra savaip gražus ir brangus, ir pasakoja savo meilės ar ypatingų akimirkų istorijas.

Nuo sužadėtuvių iki vestuvinių, nuo vaiko gimimo iki vestuvių metinių ar įžadų atnaujinimo - kiekvienas žiedas gali simbolizuoti akimirką, kurios nenorite pamiršti.

Kviečiame Jus eksperimentuoti ir susikurti individualius žiedų rinkinius. Įkvėpimo galite ieškoti mūsų Chorus, Couplet ir Charisma kolekcijose.

Sužadėtuvės

Oficiali Jūsų kelionė prasideda nuo sužadėtuvių. O kokios sužadėtuvės be sužadėtuvių žiedo?

Mūsų Charisma kolekcija išpildys kiekvienos princesės svajones - čia rasite užburiančius sužadėtuvių žiedus, kurie taps puikiu pagrindu Jūsų žiedų rinkiniui.

Jūsų vestuvinio ir sužadėtuvių žiedo profiliai automatiškai suvienodinami, kad puikiai dėrėtų tarpusavyje, o deimanto įstatymas išliejamas atskirai.

Vestuvės

Vestuvės - sekantis etapas po sužadėtuvių. Jūsų vestuviniai žiedai Jums primins ne tik Jūsų meilę vienas kitam, bet ir šią išskirtinę dieną visą likusį gyvenimą.

Tradicinio vestuvinio žiedo plotis yra tarp 5 ir 6 mm. Jeigu norite sužadėtuvių ir vestuvinį žiedą mūvėti ant to pačio piršto, siūlome atidžiai apgalvoti žiedų pločius.

Kad palengvintume šį sprendimą, „Couplet“ ir „Chorus“ kolekcijose rasite siauresnius žiedus, kuriuos lengva derinti ir nešioti kartu. Vyriški žiedai gali būti kuriami tokio pačio platumo arba platesni.

Amžinybės žiedai

Vestuvės - tai Jūsų bendros ateities pradžia, nuo kurios pradedate skaičiuoti dalį brangiausių atsiminimų. Amžinybės žiedas - puikus būdas užtikrinti, kad jų niekada nepamiršite.

Kiekvienas brangakmenis simbolizuoja išskirtinę akimirką - atostogas kartu, vaiko gimimą, vestuvių metines ar tiesiog Jūsų neblėstančią meilę.

Kas gali būti gražiau, negu atsiminimai, paversti į pačius nuostabiausius brangakmenius?

O galbūt esate laimingi savo santuokoje jau daug metų, bet norite atnaujinti santuokos įžadus ir surengti antras vestuves? Amžinybės žiedas tam tiks puikiai. Amžinybės žiedas - Jūsų amžinybei kartu.

Žiedų rinkinys

Acredo siūlo du žiedų rinkinių tipus: Couplet kolekcijoje siūlome du moteriškus ir vieną vyrišką žiedą, o Chorus kolekcijoje dominuoja trys moteriški ir vienas vyriškas žiedas.

Pagrindinis žiedų rinkinio akcentas yra sužadėtuvių žiedas, kadangi jis puošiamas bent vienu centriniu deimantu. Jis papildomas vestuviniu žiedu ir/arba amžinybės žiedu.

Rinkinį galite kurti iš tų pačių lydinio spalvų arba eksperimentuoti su skirtingais metalais. Jūsų sukurtas rezultatas gali būti tiek sklandus, lengvai pereinantis dizainas, tiek gerai apgalvotas kontrastų duetas. Leiskite Jus įkvėpti ir mėgaukitės kurdami savo laimės rinkinį.

Mūsų įkvėpimas

Derinkite savo ypatingus prisiminimus: Jūsų sužadėtuves, vestuves ir kitus svarbius įvykius

Mūsų dizaineris

Susikurkite savo išskirtinius papuošalus

Būkite įkvėpti mūsų įvairiausių modelių ir išsirinkite Jums artimiausius dizainus. Keiskite asmenines detales, išsaugokite savo pakeitimus ir susisiekite su artimiausiais mūsų partneriais. Tikimės, kad liksite patenkinti!

Trys - magiškas skaičius: Acredo žiedų rinkiniai

Žiedai retai kada mūvimi po vieną. Rinkitės trijų žiedų rinkinį ir tikrai neapsiriksite. Vadovaudamiesi principu, kad trys - tai magiškas skaičius, deriname vestuvinius, sužadėtuvių ir amžinybės žiedus. Kurdami rinkinius, vestuvinių žiedų dizainus stengiamės išlaikyti kuklesnius, bet ne ką mažiau elegantiškus, leisdami papildomų žiedų deimantams spindėti visa savo galia.

Trys geriau nei du

Vyrai vertina paprastumą ir ilgaamžiškumą, o moterys mėgsta prabangą ir spindesį. Acredo žiedų rinkiniai suvienija šiuos du pasaulius. Siūlome rinktis paprastesnio dizaino vestuvinius žiedus, kurių eleganciją paryškins sužadėtuvių ar amžinybės žiedas, blizgantis vienu ar daugiau deimantų.

Acredo Couplet ir Chorus kolekcijos siūlo platų žiedų rinkinių pasirinkimą, kuriuose puikiai suderiname tradicijas ir šiuolaikiškumą.

Triskart išradingesni: sukurkite ne vieną, o tris žiedus

Naudodamiesi Acredo žiedų konfigūratoriumi galite sukurti ne tik vieną žiedą, bet ir visą žiedų rinkinį! Derinkite išskirtinį sužadėtuvių ar amžinybės žiedą prie Jūsų vestuvinių žiedų. Subtilus žiedas su keliais deimantais ar be jų, baltas auksas ar platina, siauras ar truputį platesnis. Mūsų dizaineris automatiškai sugeneruos vyrišką vestuvinį žiedą, kuris derės prie moteriško vestuvinio žiedo. Kai pasirinksite žiedo plotį ir storį, kitus žiedus galite kurti pagal tuos pačius parametrus arba sukurti ką nors visiškai priešingo - kūrybinė laisvė Jūsų rankose. Jūsų rinkinį gali sudaryti du arba trys moteriški žiedai - rinktis Jums. Jeigu kyla klausimų, nebijokite kreiptis į mūsų konsultantus - net ir su mūsų pagalba, Jūs liksite triskart išradingesni kurdami savo žiedų rinkinį.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.