Switch to your country?

Visiškas komfortas

Informacija apie žiedo dydį ir profilio formas

Tinkamas dydis

Kiekvienos vestuvės vainikuojamos žiedų sumainymo ceremonija. Kruopščiai parinktas žiedas turi lengvai užsimauti ant piršto ir savo patogumu prilygti antrai odai.

Nešiojant žiedą kiekvieną dieną norisi, kad žiedas nebūtų pernelyg laisvas ir nebijotume jo pamesti. Tačiau jeigu žiedas pernelyg apspaudžia pirštą, jį nešioti taip pat nepatogu.

Dėl šių priežasčių labai svarbu pasirinkti tinkamą žiedo dydį. Tai galite padaryti keliais būdais.

Kad būtumėte šimtu procentu užtikrinti savo pasirinkimu, siūlome apsilankyti artimiausioje mūsų partnerių parduotuvėje, kur Jums padėsime išsirinkti tinkamą žiedo dydį, bet ir patogią žiedo formą.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad žiedo dydis yra labai svarbus kriterijus, jeigu nusprendžiate žiedą inkrustuoti daugiau negu vienu brangakmeniu.

Piršto apimtis

Jūsų piršto apimties plotis atitinką vidinį žiedo apimties plotį. Storesniu siūlu arba plona popierine juostele apjuoskite tą piršto vietą, ant kurios mūvėsite žiedą, ir įsitikinkite, kad siūlas ar juostelė lengvai praeina pro piršto sąnarius.

Nukirpkite siūlą ar popierinę juostelę toje vietoje, kur susikerta jų galai ir išmatuokite šį atstumą su liniuote. Žiedo vidaus apimtis matuojama milimetrais.

Vidinis skersmuo

Šis metodas tinka, jeigu norite išmatuoti piršto apimtį neišduodami paslapties. Žiedo skersmeniui sužinoti reikės ant atitinkamo piršto nešiojamo mylimosios žiedo.

Nors ir galimos menkos paklaidos, šiuo būdu išmatuotas naujas žiedas bus to pačio dydžio ir gal net tos pačios formos.

Paėmę liniuotę išmatuokite vidinį žiedo skersmenį ir padauginkite jį iš 3,14 - tai bus Jūsų žiedo vidaus apimtis.

Jeigu neturite liniuotės, galite popierine juostele arba virvute išmatuoti žiedo vidaus apimtį milimetrais ir šį pavyzdį atnešti mums ar išmatuoti atsiradus galimybei.

Ant kurios rankos nešioti žiedą?

Dažnai sulaukiame klausimo, ant kurios rankos reikia nešioti žiedus.

Skirtingos šalys turi skirtingas tradicijas, todėl žemiau pateiksime trumpą paaiškinimą:

Vokietijoje ir Austrijoje, vestuvinis žiedas yra nešiojamas ant dešinės, „teisingos“, rankos. Daugumoje šalių vestuvinis žiedas nešiojamas ant kairės rankos, kadangi tikima, kad kairė kūno pusė yra susijusi su širdimi ir jausmais.

Sužadėtuvių žiedas dažniausiai maunamas ar dešinės rankos; dešinė ranka dominuoja nešiojant ir žiedų rinkinius.

Jeigu žiedus nešiojate tik dėl grožio - pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų norų ir įsitikinimų.

Pasirinkite žiedo formą ir storį

Apsilankykite mūsų partnerių parduotuvėse ir pasinaudokite galimybe išbandyti skirtingus žiedų profilius. Žiedo profilis ir storis gali turėti didelę įtaką Jūsų žiedo dydžiui.

Žiedai su išgaubtu vidiniu profiliu daug patogiau užsimauna ant piršto negu žiedai su tiesaus pjovimo profiliu. Ta pati taisyklė galioja ir siauriems žiedams - juos daug lengviau užsimauti ir nusimauti negu plačius žiedus.

Kadangi turime galimybę pirmiausia pagaminti žiedo modelį, kad galėtume gauti Jūsų pilną sutikimą judėti tolyn, savo pasirinkto žiedo profilį ir storį galite išbandyti ir nuspręsti ar jis Jums tinka, ar norite jį keisti.

Mūsų patarimai

Rinkdamiesi tinkamą žiedo dydį, atkreipkite dėmesį į šias detales:

1. Kadangi dešinės ir kairės rankos pirštų apimtys gali skirtis, visada matuokite tą pirštą, ant kurio bus nešiojamas žiedas.

2. Piršto storis truputį keičiasi priklausomai nuo paros meto: ryte pirštai dažniausiai būna truputį plonesni negu dienos pabaigoje.

3. Pirštų storis taip pat keičiasi priklausomai nuo temperatūros: šaltame ore pirštai gali truputį susitraukti, o karštame ore - patinti.

4. Žiedo dydis gali keistis nuo jam teikiamos apkrovos dydžio. Dėl šios priežasties rekomenduojame profilaktiškai apžiūrėti, ir, jeigu reikia, pakoreguoti savo žiedą.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.