Switch to your country?

Elegantiškas

Laiko patikrintas grožis ir vokiška kokybė. Derinkite subtilias dizaino detales ir nepriekaištingas profilių formas. Moderni klasika su charakteriu Jūsų meilei.

Modernus

Acredo siūlo išskirtinius meilės simbolius. Gundanti platina, plačios formos ir ryškūs dizainai. Įkvėpimo šaltinis Jūsų stipriam ryšiui - ne tik aiškiai matomi, bet ir vertingi.

Natūralus

Šiuose jausminguose papuošaluose atrasite natūralų grožį. Bangos motyvas, primenantis jūrą, tekstūros ir spalvos, atvaizduojančios gamtos peizažus.

Prabangus

Prabangi Acredo juvelyrika - tai papuošalai, kuriems abejingų neliks, o brangakmenių gausa ir įvairovė užburs kiekvieną. Neapsakomai žėrinčios deimantų juostos ar dar nematyto dydžio deimantai - Acredo visada rasite tik aukščiausios kokybės sertifikuotus deimantus.

Urbanistinis

Šiuolaikiškas gyvenimas - tai greitas tempas ir nuolatinės permainos, todėl šiuolaikinė juvelyrika reikalauja išskirtinės kokybės ir išvaizdos. Semkitės įkvėpimo iš mūsų inovatyvių dizainerių ir susikurkite savo išskirtinį žiedą.

Išskirtinis

Neskubėkite ir leiskite savo vaizduotei atsiskleisti visu gražumu. Keiskite žiedo proporcijas, spalvas, sugalvokite išskirtinę idėją graviravimui - visos šios detalės padarys Jūsų papuošalus unikaliais ir artimais. Jūs kuriate - mes realizuojame.

Romantiškas

Nuoširdūs jausmai tampa didžiausia meile. Švęskite šią nepakartojamą dieną kartu su Acredo vestuviniais žiedais. Švelnus rožinis auksas, subtilus širdelės formos deimantas ar detalė su širdele - visa tai tinka romantiškiems sužadėtuvių, vestuviniams ar amžinybės žiedams. Nenustokite mylėti!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.