Switch to your country?
Ring Configurator
Mūsų dizaineris

Classic Weddingbands

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Atraskite modernią klasiką

Smart Weddingbands
Acredo Smart

Aiškios formos ir subtilūs vestuvinių žiedų dizainai laukia Jūsų

Weddingbands Celebration
Weddingbands Charme

Vestuviniai žiedai su išskirtiniu charakteriu

Peržiūrėkite subtilius žiedų dizainus

Bicolor Weddingbands

Dvispalviai vestuviniai žiedai

Atraskite dvispalvius vestuvinius žiedus

Weddingbands Caresse
Classic Weddingbands

Vestuviniai žiedai su vertikaliu kanalu

Atraskite grožį paprastume

Smart Weddingbands

Vestuviniai žiedai su paviršiaus tekstūra

Spauskite čia

Classic Weddingbands

Dviejų dalių vestuviniai žiedai

Sužinokite daugiau

Smart Weddingbands

„Suspausti“ vestuviniai žiedai

Peržiūrėkite dabar

Platinum Weddingbands

Vestuviniai žiedai pagal medžiagą

Išsirinkite mėgstamiausią metalą

Platinum Weddingbands
Žiedų rinkinys su karbono žiedais
Modernūs vestuviniai žiedai su Mokume Gane

Vestuviniai žiedai iš karbono

Peržiūrėkite užburiančius dizainus

Vestuviniai žiedai su Mokume Gane

Atraskite individualų ir išskirtinį meistro darbą

Gamyba

Tradicijos ir inovacijos. Sužinokite daugiau

Vestuviniai žiedai su charakteriu

Išskirtiniai dizainai ir harmoningos formos

Amžina meilė, ištikimybė ir atsidavimas - kiekviena pora vainikuoja savo įžadus vestuviniais žiedais ir taip pradeda savo kelionę kartu. Žiedų paieška visada buvo neatsiejama pasiruošimo šiai kelionei dalis. Laikui bėgant, keitėsi ne viena vestuvių tradicija, tačiau vestuviniai žiedai išliko meilės simboliu: vestuviniai žiedai neturi nei pradžios, nei pabaigos, todėl puikiai simbolizuoja Jūsų amžiną ryšį.

Atraskite tobulus vestuvinius žiedus

Amžina meilė reiškia, kad ir šios meilės simbolis turės Jums tarnauti amžinai. Norėdami, kad žiedai Jus ne tik lydėtų kiekvieną dieną, bet ir visad keltų pačias geriausias emocijas, siūlome neskubėti renkantis vestuvinius žiedus. Acredo ekspertai su didžiausiu malonumu padės Jums išpildyti visas Jūsų svajones. Pasiteiraukite internetu arba apsilankykite mūsų partnerių parduotuvėse - mūsų konsultantai tikrai turės tūkstantį idėjų ir patarimų. Acredo kolekcijose tikrai rasite bent kelis Jums labiausiai tinkančius žiedų stilius. Mūsų juvelyrika išsiskiria savo kūrybiškumu ir elegancija, mylinčių rankų darbu ir patogumu bei aukščiausios kokybės brangakmeniais.

Nesvarbu, kokius žiedus ar kitą juvelyriką perkate, su Acredo vestuviniais žiedais kiekvieną dieną jausitės nuostabiai.

Vestuviniai žiedai iš aukso ir platinos

Didžiuojamės savo lankstumu: populiariausi mūsų vestuviniai žiedai gaminami iš aukso arba platinos, tačiau rinkdamiesi aukso gaminius galite rinktis ir skirtingas lydinio spalvas. Atskleiskite savo išskirtinį stilių, skonį ir gyvenimo būdą ir susikurkite savo vestuvinius žiedus - tai galite padaryti naudodamiesi mūsų Acredo žiedų konfigūratoriumi. Modifikavimo procesas itin paprastas, tačiau leidžia Jums eksperimentuoti ir atrasti tai, apie ką iki šiol galbūt net nesusimąstėte. Rinkitės skirtingas formas, spalvas, lydinius, paviršiaus tekstūras, brangakmenių kiekį, spalvas ir įstatymo būdus - visa tai leis Jums susikurti tokį žiedą, kurį su pasididžiavimu nešiosite kiekvieną dieną, nes tai bus Jūsų ir Jūsų meilės dalis.

Acredo juvelyrika su pačia didžiausia meile ir kruopštumu gaminama išskirtinai Jums mūsų gamykloje Pforzheime, Vokietijoje. Didžiuojamės būdami vieni iš didžiausių rinkos lyderių, todėl mūsų kuriama ir gaminama juvelyrika yra ne tik aukščiausios kokybės, bet ir atsakingo bei aistringo darbo garantas.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.