Switch to your country?

Vestuviniai žiedai iš karbono

Vestuviniai žiedai iš karbono

Pasiryžkite naujam gyvenimo etapui kartu su išskirtine, nors ir mažai žinoma, medžiaga: vestuviniai žiedai iš karbono - vis dar retenybė juvelyrikos pasaulyje, tačiau tai yra puiki alternatyva vestuviniams žiedams iš sidabro ir paladžio. Su vestuviniu žiedu iš karbono tikrai neliksite nepastebėti - derindami tamsų karboną su auksu ar baltu auksu, sukursite originalius ir pribloškiančius kontrastus. Vestuvinis žiedas iš karbono bus toks pat stiprus kaip ir Jūsų santuoka, kadangi šis metalas yra penkis kartus stipresnis už plieną.

Vestuviniai žiedai iš karbono - tegul naujas etapas būna lengvas ir patogus

Mėgautis ramia ir nekomplikuota Jūsų bendros ateities pradžia - daugumos jaunavedžių svajonė. Vestuviniai žiedai iš karbono tikrai suteiks Jums tokią galimybę: žiedai iš karbono yra lengvi ir labai patogūs, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nėra pratę nešioti žiedus.

Nors ir žiedas iš karbono bus toks patogus, kad pamiršite jį dėvintys praėjus vos kelioms valandoms - meilė Jūsų antrąjai pusei ir dėmesį traukiantys kontrastai tikrai Jums tai primins. Karbonas yra puikus pasirinkimas alergiškiems žmonėms, o išskirtinė medžiagos išvaizda ir struktūra suteiks Jūsų vestuviniui žiedui modernumo ir išskirtinumo pojūtį.

Viskas Jūsų rankose - išbandykite Acredo konfigūratorių

Išbandykite Acredo žiedų konfigūratorių ir eksperimentuokite su skirtingomis kombinacijomis. Nuspręskite patys, kiek labai norite išsiskirti iš minios: kurkite didelius ir mažus kontrastus, rinkitės skirtingus deimantus, žaiskite su neįprastomis formomis - su Acredo konfigūratoriumi galite išbandyti visus įmanomus variantus ir išsirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. Jeigu norite pajusti ir pamatyti žiedą iš karbono gyvai - kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę, o jeigu turėsite klausimų ar norėsite pasidalinti idėjomis, mūsų konsultantės būtinai Jums padės.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.