Switch to your country?

Siauri vestuviniai žiedai - Charme

Siauri vestuviniai žiedai

Jeigu mylite švelniai...

... tuomet rinkitės siaurą vestuvinį Acredo žiedą. Žavus, patrauklus ir elegantiškas - siauri vestuviniai žiedai tinka kiekvienam stiliui ir maloniai žaižaruoja ant pirštų. Šie vestuviniai žiedai gali būti pagaminti iš bet kokio lydinio ir puikiai dera prie visų aksesuarų. Mūvėdami siaurą vestuvinį žiedą mėgaujatės laiko patvirtinta elegancija, meile ir solidžiais akcentais.

Siauri vestuviniai žiedai - ypatingas simbolis už prieinamą kainą

Siauri vestuviniai žiedai iš Charme kolekcijos yra jaunatviški, modernūs ir pačių įvairiausių dizainų. Šių nuostabių vestuvinių žiedų kolekcija yra ne tik ypatingai elegantiška, bet ir siūloma už prieinamą kainą. Užsukite pasižvalgyti!

Su Acredo žiedų konfigūratoriumi galite susikurti siaurą vestuvinį žiedą pagal savo poreikius ir galimybes. Acredo vestuviniai žiedai - aukščiausia kokybė ir didžiausia meilė už prieinamą kainą.

Skirta dviems: puikiai derinami siauri vestuviniai žiedai

Jei Jūsų vestuvinis žiedas yra iki 3 mm pločio, vadinasi, turite vietos ir dar vienam! Siauri Acredo vestuviniai žiedai yra puiki galimybė derinti Jūsų žiedus ir taip ne tik suteikti jiems papildomo charakterio, bet ir sukurti išskirtinį įvaizdį. Amžinybės žiedas, kartu su vestuviniu žiedu, pasakos Jūsų meilės ir santuokos istoriją - nėra geresnio būdo išreikšti Jūsų amžiną sąjungą negu nešioti šiuos žiedus kartu.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.