Switch to your country?

Klasikiniai vestuviniai žiedai - Classic

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Jau ilgą laiką vestuviniai žiedai yra amžinos meilės ir stiprios sąjungos simbolis, todėl vestuvinis žiedas turi būti ne tik toks pat tvirtas kaip Jūsų meilė, bet ir teikti Jums džiaugsmą visą likusį gyvenimą. Klasikiniai vestuviniai žiedai - tai laiko patikrinti ir kuklūs dizainai, kurie, papildyti išskirtiniais deimantais ir suderinti su kita juvelyrika, ne tik išskirs Jus iš minios, bet ir tarnaus Jums dar ilgai.

Platus klasikinių vestuvinių žiedų pasirinkimas

Rinkdamiesi Acredo, čia rasite platų skirtingų medžiagų, lydinių ir kitų priedų pasirinkimą. Galite rinktis geltoną, baltą ar rožinį auksą arba paladį, priklausomai nuo Jūsų odos atspalvio ir Jūsų asmeninių pageidavimų. Jeigu norite išlikti ištikimi klasikai, siūlome kuklų deimantą arba amžinybės žiedą, kad galėtumėte susikurti elegantišką žiedų rinkinį.

Arba suteikite savo klasikiniam žiedui šiek tiek vėjavaikiškumo: vestuvėms rinkitės neįprastus papuošalus arba pasirinkite viską nugalintį deimantą. Savo vestuviniam žiedui galite suteikti daugiau charakterio derindami jį su kitais žiedais arba jį išgraviruodami.

Klasikiniai vestuviniai žiedai - Jūsų interpretacijai

Interpretuokite klasikinį žiedų stilių ir susikurkite žiedą pagal savo norus naudodamiesi Acredo konfigūratoriumi. Rinkitės skirtingas tekstūras ir medžiagas ir derinkite jas su įvairiais deimantais. Juk vestuvinis žiedas - visam gyvenimui, todėl nesidrovėkite pasikonsultuoti su mumis, jeigu norite susikurti savo svajonių žiedą, kuris tarnaus Jums amžinybę.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.