Switch to your country?

Patogiausi žiedo profiliai

Žiedo profilis - tai žiedo pagrindo skersmens forma. Nuo šios formos priklauso Jūsų žiedo patogumas.

Acredo siekia išdirbti savo profilių patogumą iki tobulybės. Vieniems tiks lengvai išgaubta forma, kitiems - tiesus profilis, tačiau tikime, kad patogumas yra pats svarbiausias kriterijus.

Pasinaudokite Acredo žiedų konfigūratoriumi ir rinkitės skirtingus žiedo profilius, kad suprastumėte kaip atrodo kiekvienas profilis ir kaip nuo jo keičiasi žiedo forma ir charakteris.

Subtilus ar aiškiai pastebimas

Rinkdamiesi žiedo plotį, turėsite nuspręsti ar norite siauro ir subtilaus, ar plataus ir išraiškingo žiedo.

Priklausomai nuo pasirinkto profilio, Acredo žiedų plotis gali varijuoti nuo 2,00 iki 10,00 mm. Renkantis žiedo plotį, taip pat reiktų apsvarstyti Jūsų pirštų proporcijas.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad kuo žiedas storesnis, tuo jis patvaresnis.

Vienspalvis ar kelių spalvų

Žiedas nebūtinai turi būti vienspalvis ir lygaus paviršiaus. Leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui.

Formuodami žiedo pagrindą, galite rinktis skirtingus dizainus: nuo lygaus, vienspalvio pagrindo iki kelių atspalvių ir sluoksnių žiedo.

Peržvelkite mūsų vestuvinių žiedų dizainus ir susipažinkite su skirtingomis kompozicijomis.

Intarpai kaip dizaino elementai

Intarpai - tai įvairūs įrėžimai, išpjovimai ar medžiagos įterpimai, kurie ne tik atlieka dekoratyvinę funkciją, bet ir yra reikalingi atskiriant skirtingas medžiagas ar paviršiaus tekstūras.

Acredo siūlo didelę intarpų įvairovę, nors mėgstamiausiais elementais išlieka V-forma, bangos forma ir orbitinis intarpas.

Saulėta geltona ar akinanti balta

Nesate užtikrinti, ar Jums patinka klasikinis geltono aukso spindesys, ar esate labiau sužavėti elegantišku baltųjų metalų spindesiu? Tuome išbandykite abu!

Tarp pateikiamų Acredo dizainų rasite ne tik klasikinius metalų atspalvius, bet ir visus iš proto vedantį rožinio aukso, ekstravagantiško raudono aukso, žalsvo ir subtilaus pilko aukso atspalvius.

Jeigu neišsirenkate vieno favorito, nesijaudinkite - kurdami savo žiedą galite žaisti su keliomis spalvomis, pavyzdžiui, balto aukso žiedą nuspalvinti rožinio aukso akcentais.

Grynumas

Kai išsirinksite norimą metalo atspalvį, pagal toliau pasirinktą lydinio grynumą galėsite rinktis iš Jums siūlomų lydinių.

Pavyzdžiui, jeigu pasirinksite rožinį auksą, galėsite rinktis iš 585 ir 750 prabos lydinio. Kainų skirtumus iš karto matysite savo ekrane.

Visi siūlomi Acredo dizainai pateikiami su keliais aukso, paladžio ir platinos lydinių grynumo variantais.

Poliruotas ar tekstūrinis

Žiedo paviršiaus tekstūra gali tapti labai svarbiu dizaino elementu.

Klasikinis pasirinkimas - subtiliai žvilgantis poliruotas paviršius. Tačiau, jeigu norite savo žiedui suteikti išskirtinį charakterį, galite rinktis kitokių tekstūrų paviršius, pavyzdžiui, smėliuotą, matinį ar kalstytą.

Tradicinis ar akinamai spindintis

Deimantai yra mūsų silpnybė. Deimantų magija norime pasidalinti ir su Jumis, todėl žiedus su deimantais Jums siūlome už itin patrauklią kainą.

Peržvelkite mūsų siūlomus dizainus ir įsitikinkite, kiek daug galime pasiūlyti: vienas arba daugiau deimantų gali būti inkrustuoti žiedo centre, šonuose ir netgi vidinėje žiedo pusėje. Nėra nieko neįmanomo.

Mūsų kolekcijos apžvelgia pačius populiariausius dizainus, tačiau visus juos galite modifikuoti pagal savo norus - rinktis brangakmenių kiekį, dydį ir kokybę bei spalvą, kol susikursite unikaliausią ir širdžiai mieliausią žiedą. Leiskite sau svajoti drąsiai!

Graviravimas ir žiedo dydis

Intymi žinutė nuo mylimo žmogaus karūnuoja kiekvieną papuošalą. Jūsų pasirinktus tekstus galime išgraviruoti tiek žiedo viduje, tiek išorėje.

Inovatyvi lazerių technologija mums leidžia išgraviruoti ne tik tradicinius užrašus, tokius kaip jaunavedžių vardai ir data, bet ir unikalius, ranka rašytus tekstus ar piešinius.

Mūsų parduotuvių konsultantai mielai padės Jums išsirinkti tinkamą žiedo dydį. Dažniausiai matuojame Jūsų piršto apimtį, tačiau galime išmatuoti ir tinkamo žiedo vidinį skersmenį.

Jūsų norų sąrašas

Susikūrėte savo svajonių žiedą? Išsaugokite jį asmeniniame norų sąraše.

Pateikdami savo vardą, pašto kodą ir gimimo datą, norų sąrašą galėsite pasiekti bet kada ir bet kur.

Atsidarę savo norų sąrašą, savo dizainu galėsite pasidalinti su draugais ar išsiųsti jį el. paštu.

Vestuvinių žiedų konfigūratorius

Susikurkite patys arba kurkite kartu su mumis - su Acredo, Jūs galite rinktis. Išsirinkite labiausiai patinkantį dizainą ir modifikuokite jį pagal savo norus. Acredo vestuvinių žiedų konfigūratorius puikiai tinka poroms, kurios mėgsta išskirtinumą, mėgsta būti kūrybiškos ir nori pasinerti į vestuvinių žiedų pasaulį. Dėka mūsų plataus dizainų ir stilių pasirinkimo, tinkamą žiedą sau atras kiekvienas: stilingą ar klasikinį, akinamai spindintį ar kuklų, prabangų ar subtilų. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir susikurkite unikalius meilės simbolius!

Vestuvinių žiedų konfigūratorius: tiesiausias kelias tobulo žiedo link

Vestuviniai žiedai kasdien primins Jūsų nuoširdžią meilę. Rinkitės atidžiai ir neskubėdami - juk šiais žiedais norite džiaugtis visą likusį gyvenimą. Naudodamiesi Acredo vestuvinių žiedų konfigūratoriumi galite ištyrinėti visą vestuvinių žiedų pasirinkimą patogiai iš savo namų ir vos keliais paspaudimais susikurti tobuliausią meilės simbolį.

Įkvėpti mūsų kolekcijų, mados tendencijų ar Jūsų draugų, išbandykite skirtingus dizainus ir nebijokite žaisti su skirtingomis formomis, spalvomis, metalais, paviršiaus tekstūromis ir brangakmenių statymais.

Vestuvinių žiedų konfigūracija: unikalūs žiedai vos keliais paspaudimais

Jūsų partneris, kompiuteris, keletas idėjų, puodelis karštos arbatos ar taurė putojančio vyno - tai viskas, ko reikia, kad galėtumėte susikurti savo svajonių žiedą. Pirmiausia pasirinkite moteriško žiedo matmenis ir formą. Toliau galite rinktis žiedo spalvą - nebijokite derinti kelias spalvas ir rinktis skirtingas paviršiaus tekstūras. Po to seka pati laukiamiausia dalis - išsirinkti brangakmenį. Akinamai blizgantis ar elegantiškai subtilus - rinkitės pagal savo norus, kiek ir kokių brangakmenių puikuosis ant Jūsų žiedo. Galiausiai, keliais paspaudimais konfigūruokite vyrišką žiedą. Šis procesas gali pasirodyti truputį lengvesnis, kadangi vyrišką žiedą automatiškai deriname prie moteriško, tereikia koreguoti žiedo dydį ir plotį. Jeigu norite būti užtikrinti, kad susikūrėte tinkamus žiedus, siūlome rezervuoti laiką konsultacijai artimiausioje mūsų partnerių parduotuvėje ir savo žiedų modelius išbandyti gyvai. Susikurti personalizuotus vestuvinius žiedus niekada nebuvo lengviau!

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.