Switch to your country?

Išskirtiniai vestuviniai žiedai

Išskirtiniai vestuviniai žiedai

Parodykite visam pasauliui, kokie laimingi esate ir rinkitės vestuvinį žiedą iš Acredo. Sukurti Jūsų pačių, žiedai iš tokių retų metalų kaip platina ar auksas taps išskirtiniu Jūsų meilės simboliu. Įtraukite asmenines detales ir žinutes arba rinkitės iš aukščiausios kokybės lydinių ir deimantų - kuo unikalesnis Jūsų žiedas, tuo aiškiau visiems bus, kokia unikali ir nuostabi Jūsų meilė.

Išskirtinių vestuvinių žiedų vertė - Jūsų rankose

Vestuviniai žiedai skirti visam gyvenimui - tiek dienai, tiek nakčiai - todėl daugelis porų, rinkdamiesi vestuvinius žiedus, didelę svarbą teikia medžiagoms, iš kurių gaminamas žiedas. Rinkitės iš aukščiausios kokybės platinos ar 750 prabos aukso ir Jūsų žiedas taps vertingu ne tik dėl Jūsų meilės.

Asmeninės detalės: graviravimas, mėgstamų spalvų kombinacijos - tai Jūsų vestuviniam žiedui suteiks papildomo charakterio ir artumo jausmą. Leiskite pasireikšti savo kūrybai ir paverskite išskirtinį vestuvinį žiedą į patį tikriausią Jūsų meilės simbolį. Tik Jūs gali spręsti, kiek vertas bus Jūsų išskirtinis vestuvinis žiedas - ar jo vertė slypės išskirtinai aukštoje kokybėje, ar sentimentaliose detalėse.

Išskirtinumas priklauso tik nuo Jūsų

Kruopščiai apgalvotos detalės Jūsų vestuviniam žiedui suteiks papildomo išskirtinumo, todėl kviečiame pasinaudoti mūsų Acredo konfigūratoriumi ir rinktis tai, kas Jums labiausiai patinka. Rinkitės skirtingas medžiagas, spalvas, lydinius, deimantų dydžius ir statymus - visus pokyčius iškart matysite savo kompiuterio ekrane. Jeigu norite žiedus pamatyti gyvai, visada kviečiame užsukti į mūsų partnerių parduotuves, kur mūsų konsultantės atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Išskirtiniai Acredo vestuviniai žiedai - unikaliems jausmams ir asmenybėms.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.