Switch to your country?

Vestuviniai žiedai su Mokume Gane

Mokume Gane stiliaus vestuviniai žiedai

Ieškote išskirtinio vestuvinio žiedo? Siūlome pasidairyti mūsų Mokume Gane kolekcijoje. Mokume Gane stilius, kuris išsiskiria dėl savo medžio faktūros imitacijos, atsirado 17 a. Japonijoje ir buvo naudojamas ginklų puošybai. Nenuostabu, kad laikui bėgant įvairūs juvelyrai ir kalviai taip pat pradėjo eksperimentuoti su šiuo unikaliu stiliumi.

Mokume Gane, išvertus iš japonų kalbos, reiškia „metalinė pušies mediena“. Mokume Gane žiedai yra sukuriami tarpusavyje sujungus skirtingų spalvų metalų junginius iš įvairių brangiųjų metalų – aukso, platinos, paladžio, sidabro - ir suspaudžiant juos į daugiasluoksnius metalo briketus. Šie briketai lydomi, pjaunami ir frezuojami iki kol išgaunamas norimas unikalus medienos raštas.

Mokume Gane vestuviniai žiedai - unikalūs kaip Jūsų meilė

Norint išgauti Mokume Gane, naudojami du arba daugiau metalų, kurie sluoksniuojami vienas ant kito ir lydomi iki kol susijungia. Kuo daugiau metalų naudojama, tuo ryškesnis ir detalesnis raštas išgaunamas.

Šis ilgas ir ganėtinai senas metodas turi labai svarbų privalumą: kiekvienas žiedas yra absoliučiai unikalus ir nepakartojamas, nes kiekvienas naujas briketo apdirbimas sukuria naują raštą. Jūsų vestuvinis žiedas yra vienas svarbiausių papuošalų, kuriuos kada nors nešiosite, o su Mokume Gane raštu šis žiedas taps toks pat unikalus, kaip irJūsų meilė.

Mokume Gane vestuviniai žiedai - žavingas metalų junginys

Mokume Gane technika tinka tiek vyriškiems, tiek moteriškiems vestuviniams žiedams. Medžio tekstūra primena vyriškumą, todėl ji puikiai tinka vyrams, o moteriškuose žieduose moteriškumą atsverti gali įvairūs brangakmeniai.

Išbandykite mūsų galimybes ir sukurkite išskirtinį vestuvinį žiedą apsilankę mūsų parduotuvėje ar pasinaudoję Acredo konfigūratoriumi. Išsirinkite medžiagą, išvaizdą, dydį, brangakmenius ir ką tik pageidausite - Jūsų vestuvinį žiedą pagaminsime su didžiausiu rūpesčiu ir meile. Svarbiausia Jūsų gyvenimo diena reikalauja išskirtinio dizaino.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.