Switch to your country?

Vestuviniai žiedai iš paladžio

Vestuviniai žiedai iš paladžio

Ištardami „sutinku“, sutinkate būti kartu su savo partneriu visą likusį gyvenimą, o vestuvinis žiedas tampa Jūsų sąjungos simboliu. Šį simbolį galite susikurti patys ir padaryti jį dar unikalesniu rinkdamiesi žiedus iš paladžio. Paladis, palyginus su kitais tradiciniais juvelyriniais metalais, nėra dar toks populiarus, tačiau Jūs galite sekti naujausiomis tendencijomis ir suteikti šiam metalui vietos savo naujame gyvenime.

Vestuviniai žiedai iš paladžio - aukščiausia kokybė už prieinamą kainą

Vestuviniai žiedai iš paladžio yra ne tik madingi, bet ir lengvi bei atkreipiantys dėmesį. Nors ir paladžio lydinys yra ganėtinai lengvas, vestuviniai žiedai iš paladžio yra kieti ir labai atsparūs nusidėvėjimui, bei žymiai pigesni negu žiedai iš platinos. Paladžio sidabriška spalva nesikeičia net ir po keletos metų, o paviršiaus žvilgesys dar ilgai neblunka. Amžinam blizgesiui ir tvirtumui siūlome 950 prabos paladį.

Vestuviniai žiedai iš paladžio atrodys kaip nauji net ir po laimingų dešimtmečių kartu. Tokie žiedai simbolizuos ne tik amžiną meilę, bet ir yra sukurti tarnauti amžinai: vestuvinius žiedus iš paladžio lengviau prižiūrėti negu žiedus iš aukso ar platinos, bet jų elegancija tokia pat amžina.

Susikurkite savo vestuvinius žiedus iš paladžio

Atskleiskite savo kūrybinius sugebėjimus ir susikurkite unikalų vestuvinį žiedą iš paladžio - nesvarbu, ar tai bus laiko patikrinta klasika, ar akį traukiantis modernumas. Naudodamiesi Acredo žiedų dizaineriu galite apžiūrėti įvairius dizainus, metalus ir kitas detales. Kadangi vestuviniai žiedai iš paladžio yra labai tvirti, neįstatyti į juos bent vieno deimanto būtų tiesiog nuodėmė. Pasinaudokite proga susikurti savo svajonių žiedą jaukiai įsitaisius namuose arba apsilankykite mūsų parduotuvėje. Su unikaliu vestuviniu žiedu iš paladžio, savo naujam gyvenimo etapui suteiksite dar daugiau laimės ir unikalumo.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.