Switch to your country?

Vestuviniai žiedai iš platinos

Vestuviniai žiedai iš platinos

Sumainykite žiedus ir atšvęskite šį svarbų žingsnį ypatingai - juk savo vestuves turėtumėte prisiminti visą likusį gyvenimą. Niekada nepamiršti šios dienos Jums tikrai padės vestuviniai žiedai iš platinos. Platina pasižymi išskirtiniu grynumu, savo balta spalva, ilgaamžiškumu ir nesidėvėjimu, ir yra ypatingai vertinga ir vertinama. Platina - tauriųjų metalų karalienė: daug retesnė už auksą ir žymiai vertingesnė.

Vestuviniai žiedai iš platinos - kiekvienai dienai

Dėl savo techninių charakteristikų, platina labai tinka kasdieniam nešiojimui: ji neblunka, labai sunkiai susidėvi ir tinka alergiškiems žmonėms. Platinos grynumas - 95%, kai tuo metu, pavyzdžiui, 750 prabos auksas yra tik 75% grynumo.

Kitaip negu baltas auksas, taurieji platinos grupės metalai yra natūraliai baltos spalvos. Balta spalva simbolizuoja originalumą, tyrumą, natūralumą ir Jūsų meilės išskirtinumą. Dėl savo išskirtinio atsparumo ir visiškai minimalaus dėvėjimosi, platina puikiai tinka deimantų įstatymams, todėl galite būti ramūs, kad toks žiedas Jums tarnaus ypatingai ilgai.

Sukurkite savo vestuvinius žiedus iš platinos

Sukurkite vestuvinius žiedus iš platinos patys - naudokitės Acredo žiedų konfigūratoriumi arba pasidairykite po mūsų dizainerių siūlomas kolekcijas internete ar mūsų partnerių parduotuvėse. Nesvarbu ką pasirinksite - vestuviniai žiedai iš platinos simbolizuoja tyriausias emocijas, kurios lydės Jus visą gyvenimą.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.