Switch to your country?

Vestuviniai žiedai iš balto aukso

Vestuviniai žiedai iš balto aukso

Tendencijos ateina ir praeina, o tikras stilius - amžinas. Vestuviniai žiedai iš balto aukso yra klasika, kuri nemiršta jau dešimtmečius ir yra tokia pat pastovi, kaip tikra meilė. Vestuviniai žiedai iš balto aukso išpopuliarėjo vos atsiradę juvelyrikoje 1912 m. Jaunavedžiai labai vertina šio lydinio ypatumus: baltas auksas atrodo kaip platina, bet yra pigesnis ir lengviau apdirbamas, o jo kokybė geresnė negu sidabro - jis nesioksiduoja ir nekeičia savo spalvos per ilgą laiką. Acredo siūlo 585 ir 750 prabos balto aukso vestuvinius žiedus.

Vestuviniai žiedai iš balto aukso: tobuliems deriniams

Vestuviniai žiedai iš balto aukso tampa dar labiau išskirtiniai, kai yra derinami su brangakmeniais. Galime garantuoti, kad beveik joks kitas metalas nedera taip gerai su deimantais, kaip baltasis auksas.

Dėka savo elegancijos, balto aukso vestuviniai žiedai tampa nuostabiu pagrindu įvairiems brangakmeniams, tačiau net ir jeigu nuspręsite, kad norite žiedo be akutės - jis Jus džiugins ne ką mažiau. Peržvelkite mūsų siūlomas kolekcijas ir išsirinkite Jums labiausiai tinkantį vestuvinį žiedą iš balto aukso.

Susikurkite savo vestuvinį žiedą iš balto aukso

Jūsų vestuvinis žiedas iš balto aukso gali būti toks pat unikalus, kaip ir Jūsų meilė - peržvelkite mūsų siūlomus dizainus ir pradėkite kurti. O gal jau radote tobulą variantą, kurį siūlo mūsų dizaineriai? Nuspręskite, kas artimiausia Jums ir kokius žiedus norėtumėte nešioti visą likusį gyvenimą.

www.acredo-vestuviniaiziedai.lt uses cookies on this website to enhance the user experience and provide the best possible service. We also use third party cookies. For details see our privacy policy.